Liga hiszpańska - Segunda B: UD Melilla - CD Atlético Baleares 0-0

9 czerwca odbył się pojedynek rozgrywek hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Melilli i Atlético Baleares. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

Hiszpania - Segunda B
2019-06-09 18:30 | Stadion: Estadio Álvarez Claro | Arbiter: José Sánchez
UD Melilla
CD Atlético Baleares
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 16. a 44. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Atlético Baleares i jedną drużynie przeciwnej.

W 56. minucie kartką został ukarany Mohamady Traoré, piłkarz gospodarzy. W 66. minucie Mohamady Traoré zastąpił Hebera Penę.

W tej samej minucie w jedenastce Atlético Baleares doszło do zmiany. Marc Jiménez wszedł za Nuhę Maronga. Po chwili trener Atlético Baleares postanowił bronić wyniku. W 73. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Hugona Díaza wszedł Álvaro Vega, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Drużyna Atlético Baleares nie obroniła wyniku i ostatecznie zremisowała spotkanie. Na 10 minut przed zakończeniem meczu w jedenastce Atlético Baleares doszło do zmiany. Rodrigo Cuenca wszedł za Canarię.

Chwilę później trener Melilli postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 83. minucie na plac gry wszedł Igor Martínez, a murawę opuścił Ruano. W 89. minucie sędzia przyznał kartki Mariowi Hernándezowi z Melilli i Álvarowi Vedze z drużyny gości.

Carl Klaus
16′ Sofian Chakla
Marc Rovirola Moreno
83′ Juan Ramón Ruano Santana
Alberto Villapalos Muñoz
Óscar García Guerrero
Antonio Luis Díaz Sánchez73′
56′ 66′ Mohamady Traoré Diarra
Nuha Marong Krubally41′ 66′
Pedro Luis Moreno González
Manuel Herrera Yagüe
89′ Mario Hernández Hernández
Gabriel Guasp Bergas
Francisco Martin Aguza
Álvaro Vega Suárez73′ 89′
83′ Igor Martínez Caseras
Samuel Shashoua
66′ Héber Pena Picos
Rodrigo Pascual Cuenca Duarte80′
Álvaro Queijeiro Pintos
Adrián Fernando Hernández Socorro
Brian Martín Pagés
Marcos Eusebio Jiménez de la Espada Martín66′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, natomiast w drugiej dwie. Piłkarze Atlético Baleares dostali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej jedną mniej.

Zespół Melilli w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.