Liga hiszpańska - 8. kolejka Segunda División: CD Tenerife - RCD Espanyol Barcelona 0-0

W starciu 8. kolejki hiszpańskiej Segunda División, które rozegrane zostało 25 października, drużyna CD Tenerife zremisowała z Espanyolem Barcelona 0-0. Mecz odbył się na Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz w Santa Cruz de Teneryfie.

8. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-10-25 18:15 | Stadion: Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz | Arbiter: Jon Ander González Esteban
CD Tenerife
RCD Espanyol Barcelona
0
0

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W ósmej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Lluísa Lópeza z Espanyolu Barcelona, a w 13. minucie Brunona Wilsona z drużyny przeciwnej.

W 27. minucie Óscar Gil zastąpił Miguelóna. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 56. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Espanyolu Barcelona: Lluís López, Melendo, Javi Puado, Adri Embarba, na ich miejsce weszli: Fernando Calero, Darder, Matías Vargas, Nico Melamed. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Samuela Shashoui, Frana Sola, Shaquella Moore'a zajęli: Valentín Vada, Emmanuel Apeh, Suso Santana. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Aitorowi Sanzowi z CD Tenerife. Była to 90. minuta pojedynku.

Lluís López Mármol8′ 63′
13′ Bruno Ricardo Valdez Wilson
Leandro Daniel Cabrera Sasía
Alejandro José Muñoz Miguel
Dídac Vilá Rosselló
Ramón Folch Frigola
Adrián Embarba Blázquez80′
88′ Shaquell Moore
Óscar Melendo Jiménez64′
David González Plata
Francisco Perez Merida
90′ Aitor Sanz Martín
Javier Puado Díaz80′
56′ Samuel Shashoua
David López Silva
69′ Francisco Sol Ortiz
Pol Lozano Vizuete
88′ Jesús Manuel Santana Abreu
Nicolás Melamed Ribaudo80′
56′ Valentín Vada
Álvaro Vadillo Cifuentes
69′ Emmanuel Apeh
Matías Ezequiel Vargas Martín80′
José Luis Moreno Barroso
Víctor Campuzano Bonilla
Jorge Padilla Soler
Jofre Carreras Pagès

Zespół Espanyolu Barcelona miał dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze CD Tenerife dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Espanyolu Barcelona dokonał pięciu zmian.