Reklama

Reklama

Liga hiszpańska - 7. kolejka Segunda División: CF Fuenlabrada - UD Logroñés 0-0

W meczu 7. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 21 października, drużyna Fuenlabrady zremisowała z Logronés 0-0. Pojedynek odbył się na Estadio Fernando Torres. Na boisku mogliśmy zobaczyć Mateusza Bogusza występującego w Logronés.

W  meczu 7. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 21 października, drużyna Fuenlabrady zremisowała  z Logronés  0-0. Pojedynek odbył się na Estadio Fernando Torres. Na boisku mogliśmy zobaczyć Mateusza Bogusza występującego w Logronés.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Między 24. a 41. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Logronés i jedną drużynie przeciwnej.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę jedenastka Fuenlabrady rozpoczęła w zmienionym składzie, za Aldaira Fuentesa, Moi Delgado weszli Randy Nteka, Antonio Cristian. Między 52. a 56. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Logronés.

Reklama

W 64. minucie Rubén Martínez zastąpił Ousamę Siddikiego. W 65. minucie kartkę dostał Ismaila Ciss, piłkarz Fuenlabrady. Trener Logronés postanowił zagrać agresywniej. W 78. minucie zmienił pomocnika Damiána Petcoffa i na pole gry wprowadził napastnika Leonarda Aceveda. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Logronés w pierwszej połowie, w drugiej także trzy. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej również jedną.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast jedenastka Logronés w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę drużyna Logronés będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie CD Lugo. Tego samego dnia UD Almería będzie gościć zespół Fuenlabrady.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL