Liga hiszpańska - 40. kolejka Segunda División: Cádiz CF - CF Fuenlabrada 0-1 (0-0)

W pojedynku 40. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 11 lipca, drużyna Cádizu przegrała z Fuenlabradą 0-1 (0-0). Spotkanie odbyło się na Estadio Ramón de Carranza.

40. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-07-11 21:45 | Stadion: Estadio Ramón de Carranza | Arbiter: Juan Luis Pulido Santana
Cádiz CF
CF Fuenlabrada
0
1
Hugo Fraile 50'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Fuenlabrady.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Między 33. a 41. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Fuenlabrady i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Trener Cádizu wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Álvara Giméneza. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Anthony Lozano. Na drugą połowę zespół Fuenlabrady wyszedł w zmienionym składzie, za Sotillosa wszedł Chico Flores.

Na początku drugiej połowy jedynego gola z karnego strzelił Hugo Fraile dla drużyny Fuenlabrady. Bramka padła w tej samej minucie. To już dwunaste trafienie tego zawodnika w sezonie.

W 55. minucie Alberto Perea został zmieniony przez Nana. Między 63. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy Cádizu: José Mari, Isaac Carcelén, Sergio González, na ich miejsce weszli: Jose Jurado, Alejo, Yann Bodiger. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Andersona Cruza, Hugona Frailego zajęli: Sekou Gassama, José Rodríguez. Na osiem minut przed zakończeniem meczu sędzia ukarał kartką Joana Femeníasa, piłkarza Fuenlabrady.

Po chwili trener Fuenlabrady postanowił skorzystać ze swojego jokera. W pierwszej minucie doliczonego czasu starcia na plac gry wszedł Cristóbal, a murawę opuścił Sekou Gassama. Siedem minut później arbiter pokazał kartkę Marcosowi Lópezowi z Cádizu.

Mikel Iribas Aliende
72′ Isaac Carcelén Valencia
Juan Manuel Marrero Monzón
72′ Sergio González Martínez
David Prieto
90′ Marcos Mauro López Gutiérrez
Alejandro Sotillos Miarmau41′ 46′
Alejandro Fernández Iglesias
Pathé Ciss
63′ José María Martín-Bejarano Serrano
Hugo Fraile Martín  50′ (k.) 85′
Salvador Sánchez Ponce
Randy Nteka
40′ 46′ Anthony Rubén Lozano Colón
Jeisson Enrique Martínez Aranibar
55′ Alberto Perea Correoso
José Manuel Flores Moreno46′
72′ Iván Alejo Peralta
José León Bernal
72′ Yann Yves Laurent Bodiger
Pablo Clavería Herráiz
Augusto Fernandez
Marquez Crespo Cristóbal90′
63′ Jose Manuel Jurado
José Rodríguez Martínez85′
Jorge Marcos Pombo Escobar
José Francisco Agulló Sevilla
Eduardo Ramos Gómez
Alberto Fernández García
46′ Álvaro Giménez Candela
Sekou Gassama Cissokho66′ 90′
Filip Malbaszić
Oriol Riera Magem
55′ Alexander Mesa Travieso
Ibán Salvador Edu

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gości, a w drugiej jedną. Piłkarze Cádizu obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół Fuenlabrady w drugiej połowie wymienił czterech graczy.