Liga hiszpańska - 37. kolejka Segunda División: Rayo Vallecano - Malaga Club de Futbol 0-0

W starciu 37. kolejki hiszpańskiej Segunda División, które rozegrane zostało 2 lipca, jedenastka Rayo zremisowała z Malaga CF 0-0. Mecz odbył się na Estadio de Vallecas w Madrycie.

37. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-07-02 21:45 | Stadion: Estadio de Vallecas | Arbiter: D. Trujillo Suárez
Rayo Vallecano
Malaga Club de Futbol
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 21 pojedynków drużyna Rayo wygrała dziewięć razy i zanotowała osiem porażek oraz cztery remisy.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 19. a 41. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i dwie drużynie przeciwnej.

Kibice Malaga CF nie mogli już doczekać się wprowadzenia Mohameda Benkhemassę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy. Murawę musiał opuścić Ramón Enríquez. W 58. minucie Renato Santos został zastąpiony przez Juana Añora.

Chwilę później trener Rayo postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 59. minucie na plac gry wszedł Juan Villar, a murawę opuścił Óscar Valentín. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Malaga CF: Tete'owi Morente'owi w 65. i Juanowi Carlosowi w 81. minucie. Między 74. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Malaga CF: Juan Carlos, Keidi Bare, Cifuentes, na ich miejsce weszli: Cristo, Esteban Rolón, Ismael Casas. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Luny, Isiego Palazóna zajęli: Saúl García, Álvaro García.

Diego González Polanco
37′ 74′ Antonio Manuel Luna
Juan Carlos Perez Lopez81′ 83′
19′ Esteban Ariel Saveljich
David Rodríguez Lombán41′
29′ 59′ Óscar Valentín Martín Luengo
Renato João Saleiro Santos58′
74′ Isaac Palazón Camacho
Ismael Casas Casado88′
74′ Saúl García Cabrero
Juan Pablo Añor Acosta58′
74′ Álvaro García Rivera
Esteban Rolón83′
59′ Juan Villar Vázquez
Rafael Camacho Del Valle

Juan Cruz Díaz Espósito

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Rayo, a zawodnikom gości przyznał cztery.

Drużyna Rayo w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.