Liga hiszpańska - 37. kolejka Segunda B: Villarreal CF II - Valencia CF Mestalla 0-1 (0-0)

W meczu 37. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 12 maja, zespół Villarrealu II przegrał z Valencią CF II 0-1 (0-0).

37. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-05-12 18:00 | Stadion: Ciudad Deportiva del Villarreal | Arbiter: Rafael Sánchez
Villarreal CF II
Valencia CF Mestalla
0
1
Lolo 84'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 starć drużyna Valencii CF II wygrała sześć razy, ale więcej przegrywała, bo osiem razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Fernando Román z jedenastki gości. Była to piąta minuta pojedynku.

W 66. minucie Sekou Gassama zastąpił Frana Navarra. Chwilę później trener Villarrealu II postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 67. minucie na plac gry wszedł Emmanuel Lomotey, a murawę opuścił Mukwelle Akale.

W tej samej minucie w zespole Villarrealu II doszło do zmiany. Mario González wszedł za Daniego Villanuevę. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Hugonowi Guillamónowi, zawodnikowi Valencii CF II. Kibice Valencii CF II nie mogli już doczekać się wprowadzenia Vicente Esquerda. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 14 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Sebas Moyano. To była dobra decyzja, ponieważ jego drużynie udało się strzelić zwycięską bramkę.

Trenerzy obu zespołów postanowili odświeżyć składy w 84. minucie, w zespole Valencii CF II za Miki Muñoz wszedł Koba Koindredi, a w drużynie Villarrealu II Simón Moreno zmienił Nikolę Vujnović.

W tej samej minucie jedynego gola meczu strzelił Lolo dla jedenastki Valencii CF II. W 89. minucie kartkę obejrzał Cristian Rivero z Valencii CF II.

José Pascual Alba Seva
67′ Mukwelle Madzey Akale
Andrés Pascual Santoja
67′ Daniel Villanueva Rivas
Sekou Gassama Cissokho66′
84′ Simón Moreno Barroso
. Lolo  84′
Joan Femenías del Salto
Emilio Bernard Sánchez
Eduardo Adell Vicente
Alejandro Centelles Plaza
67′ Emmanuel Addoquaye Lomotey
Guillem Molina Gutiérrez
Adrián Riera Torrecillas
Vicente Esquerdo Santas78′
67′ Mario González Gutiérrez
Koba Lein Koindredi84′
Rubén Mesa Visiga
Pablo Jiménez García
84′ Nikola Vujnović
Francisco José Navarro Aliaga66′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Valencii CF II wręczył trzy żółte.