Reklama

Reklama

Liga hiszpańska - 37. kolejka Segunda B: UB Conquense - CD Castellón 1-1 (0-1)

12 maja w Cuency odbył się mecz 37. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Conquense i Castellónu. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

12 maja  w Cuency odbył się mecz  37. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Conquense  i Castellónu. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Castellónu wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli poczekać do trzeciego kwadransa meczu. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Castellónu w 31. minucie spotkania, gdy Rafa Gálvez zdobył pierwszą bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Castellónu.

Drugą połowę drużyna Conquense rozpoczęła w zmienionym składzie, za Coscolína wszedł Macauley Chrisantus. Na drugą połowę jedenastka Castellónu wyszła w zmienionym składzie, za Davida Cubillasa wszedł Jairo Cárcaba.

Reklama

W 56. minucie arbiter wręczył kartkę Jairowi Cárcabie z Castellónu.

Zawodnicy gospodarzy otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 60. minucie wynik ustalił Macauley Chrisantus.

W następstwie utraty bramki trener Castellónu postanowił zagrać agresywniej. W 62. minucie zmienił obrońcę Ramóna Verdú i na pole gry wprowadził napastnika Rubéna Ramosa, który w bieżącym sezonie ma na koncie dwa gole. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Rafie Gálvezowi, piłkarzowi gości. W 76. minucie za Ivána Rubia wszedł David Rodríguez.

W 79. minucie kartką został ukarany Cristian Márquez, zawodnik Conquense. Kibice Conquense nie mogli już doczekać się wprowadzenia Cristiana Novoa. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Aguilera. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Conquense, a zawodnikom gości pokazał dwie.

Jedenastka Conquense w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL