Liga hiszpańska - 37. kolejka Segunda B: San Fernando CD - FC Jumilla 0-1 (0-1)

W spotkaniu 37. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 12 maja, jedenastka San Fernando przegrała z Jumillą 0-1 (0-1).

37. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-05-12 18:00 | Stadion: Estadio Iberoamericano 2010 | Arbiter: Héctor Rodríguez
San Fernando CD
FC Jumilla
0
1
Carlos Álvarez 11'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół San Fernando wygrał aż cztery razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedynego gola z karnego strzelił Carlos Álvarez dla zespołu Jumilli. Bramka padła w tej samej minucie. To już siódme trafienie tego piłkarza w sezonie.

Kibice San Fernando nie mogli już doczekać się wprowadzenia Antonia Verę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Bruno Herrero. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Joselu z drużyny gospodarzy. Była to 25. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Jumilli.

W 55. minucie Pau Franch zastąpił Pabla Sáncheza. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 56. minucie, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Gabi Ramos i Edu Lunie.

Chwilę później trener Jumilli postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 61. minucie na plac gry wszedł Boubacar Hanne, a murawę opuścił Sherwin Seedorf. Między 66. a 88. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gości i dwie drużynie przeciwnej. W 68. minucie Carri został zmieniony przez Manu Ramíreza, co miało wzmocnić zespół San Fernando. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Carlosa Álvareza na Marca Valera w 80. minucie oraz Diego Gregoriego na Sylvaina Deslandesa w trzeciej minucie doliczonego czasu starcia.

Iván Martínez Martí75′
88′ Daniel García Peláez
Ryan David Leak74′
Manuel Guerrero Sánchez
Abel López Montiel
56′ Gabriel Jesús Ramos Acevedo
Koyo Matsuura
Juan Jesús Torrejón Quintana
Diego Gregori Díaz90′
66′ 68′ José María Carrión Gallardo
Manuel Pérez Escámez
16′ Bruno Herrero Arias
Connor James Ruane87′
Raúl Palma Lozano
Ming-Yang Yang
Pedro Ríos Maestre
Carlos Álvarez Sánchez  11′ (k.) 80′
55′ Pau Franch Franch
Diego Sánchez Montoya
25′ José Luis Muñoz Calderón
Eduardo Luna Cano56′
68′ Manuel Ramírez Hurtado
Miguel Marín Prieto
55′ Pablo Sánchez Alberto
Boubacar Rafael Neto Hanne61′
16′ Antonio David Vera Pacheco
Marco Valero Pérez80′

Jedenastka San Fernando miała 10 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po cztery żółte kartki.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.