Liga hiszpańska - 37. kolejka Segunda B: CF Villanovense - Atlético Sanluqueño CF 0-1 (0-0)

W starciu 37. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 12 maja, jedenastka Villanovense przegrała z Sanluqueno 0-1 (0-0).

37. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-05-12 18:00 | Stadion: Estadio Municipal Villanovense | Arbiter: Rubén Eiriz Mata
CF Villanovense
Atlético Sanluqueño CF
0
1
Mawi 85'

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między czwartą a 19. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Trener Villanovense postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Pedro Montero, a murawę opuścił Borjita García. W 56. minucie Dani Del Moral zastąpił Mawiego.

A trener Sanluqueno wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Juanfrana. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 12 razy. Murawę musiał opuścić David Toro. To była dobra decyzja, ponieważ jego drużynie udało się strzelić zwycięską bramkę. Na sześć minut przed zakończeniem meczu sędzia pokazał kartkę Javiemu Jiménezowi, piłkarzowi gości. W 85. minucie w jedenastce Sanluqueno doszło do zmiany. Dani Güiza wszedł za Edu Oriola.

Wysiłki podejmowane przez zespół Sanluqueno w końcu przyniosły efekt bramkowy. W tej samej minucie wynik ustalił Mawi.

W doliczonej czwartej minucie spotkania kartkę dostał Dani Güiza z Sanluqueno.

Javier Jiménez Camarero84′
4′ Luis Martínez de Quel Castiella
Manuel Antonio Cabrera Hermosilla
6′ Rafael José Navarro Méndez
Sergio Ceballos Delgado
Alejandro Romero Martín
Francisco Javier Gallardo Aragón
Francisco Javier Sánchez Paniagua Blázquez
Eduard Oriol i Gràcia85′
46′ Borja García Matador
José Francisco Romero Vidal19′
61′ Ángel Pajuelo Zazo
David Álvarez Pérez
Gonzalo Poley González
Daniel Del Moral Ibáñez56′
67′ Xavier Puerto Bellart
Mario Hernández Tréllez
67′ Brahim Amar Romero
Roberto Barba Castillo
Sergio Domínguez Quero
Daniel González Güiza85′ 90′
46′ Pedro Montero Cascales
Juan Francisco Guarnido Blanquez79′
61′ Andrés José Carrasco Vázquez
Manuel Sánchez Aragón56′  85′
Manuel Raillo Arenas
Francisco Javier Valenzuela Romano

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy Villanovense obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.