Liga hiszpańska - 37. kolejka Segunda B: CD Tudelano - CD Calahorra 0-0

12 maja odbyło się spotkanie 37. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Tudelano i Calahorry. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

37. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-05-12 18:00 | Stadion: Estadio Municipal Ciudad de Tudela | Arbiter: Albert Catalá
CD Tudelano
CD Calahorra
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół Tudelano zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Calahorry była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Xabiemu Cárdenasowi z Calahorry. Była to 38. minuta meczu.

Na drugą połowę drużyna Calahorry wyszła w zmienionym składzie, za Xabiego Cárdenasa wszedł Emilio Lozano. W 57. minucie Raúl Almagro został zastąpiony przez Eduarda Ubisa.

W 61. minucie arbiter pokazał kartkę Echaide'owi, zawodnikowi gości. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Tudelano doszło do zmiany. David Lázaro wszedł za Néstora Salinasa. W 74. minucie kartkę obejrzał Jesús Lalaguna z drużyny gospodarzy.

Na kwadrans przed zakończeniem starcia w jedenastce Calahorry doszło do zmiany. Fernando Carralero wszedł za Isaaca Manjóna. A kibice Tudelano nie mogli już doczekać się wprowadzenia José Gonzáleza. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 12 razy. Murawę musiał opuścić Víctor Bravo. W 88. minucie w jedenastce Tudelano doszło do zmiany. Álvaro Navarro wszedł za Ibaiego Ardanaza.

Gorka Alegría Saralegui
88′ Ibai Ardanaz García
Jon Echaide Sola61′
Fernando Delgado García
Cristian Fernández Linde
74′ Jesús Lalaguna Belio
Yasim Iribarren Es-snibi
Unai Zamorano Arri
Sergio Martínez Aranda
84′ Víctor Daniel Bravo de Soto Vergara
Isaac Manjón Chaparro75′
68′ Néstor Salinas Alonso
Samuel Obeng Gyabaa
Óscar López Arboleas
Simón Muriel Marín
Julen Arellano Sandúa
Sergio Barcina Rodríguez
68′ David Lázaro Alonso
Sergio Benito de Pablo
88′ Álvaro Navarro Ilundáin
Fernando Miguel Carralero García75′
David Soto Ruiz
Emilio Lozano Martínez46′
84′ José de Jesús González Muñóz
Xabier Auzmendi Arruabarrena
Ion Vélez Martínez
Eduardo Ubis Alesanco57′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter wręczył jedną żółtą kartkę piłkarzom Tudelano, natomiast zawodnikom gości pokazał dwie.