Reklama

Reklama

Liga hiszpańska - 37. kolejka Segunda B: CD Tudelano - CD Calahorra 0-0

12 maja odbyło się spotkanie 37. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Tudelano i Calahorry. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

12 maja  odbyło się spotkanie  37. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Tudelano  i Calahorry. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół Tudelano zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Calahorry była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Xabiemu Cárdenasowi z Calahorry. Była to 38. minuta meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę drużyna Calahorry wyszła w zmienionym składzie, za Xabiego Cárdenasa wszedł Emilio Lozano. W 57. minucie Raúl Almagro został zastąpiony przez Eduarda Ubisa.

Reklama

W 61. minucie arbiter pokazał kartkę Echaide'owi, zawodnikowi gości. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Tudelano doszło do zmiany. David Lázaro wszedł za Néstora Salinasa. W 74. minucie kartkę obejrzał Jesús Lalaguna z drużyny gospodarzy.

Na kwadrans przed zakończeniem starcia w jedenastce Calahorry doszło do zmiany. Fernando Carralero wszedł za Isaaca Manjóna. A kibice Tudelano nie mogli już doczekać się wprowadzenia José Gonzáleza. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 12 razy. Murawę musiał opuścić Víctor Bravo. W 88. minucie w jedenastce Tudelano doszło do zmiany. Álvaro Navarro wszedł za Ibaiego Ardanaza.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter wręczył jedną żółtą kartkę piłkarzom Tudelano, natomiast zawodnikom gości pokazał dwie.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

19 maja zespół Calahorry będzie miał szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jego przeciwnikiem będzie RS Gimnastica Torrelavega. Tego samego dnia Real Unión Club de Irún będzie gościć zespół Tudelano.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL