Liga hiszpańska - 36. kolejka Segunda Division: Granada CF - Club Gimnastic de Tarragona 2-0 (2-0)

28 kwietnia na Estadio Nuevo Los Cármenes odbyło się spotkanie 36. kolejki hiszpańskiej Segunda Division pomiędzy drużynami Granada CF i Tarragony. Mecz zakończył się zwycięstwem Granada CF 2-0. Na stadionie stawiło się 11 114 widzów.

36. kolejka Hiszpania - Segunda División
2019-04-28 18:00 | Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes | Widzów: 11114 | Arbiter: C. Soto Grado
Granada CF
Club Gimnastic de Tarragona
2
0
Víctor Díaz 8'
Rodri 45'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W ósmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Víctor Díaz. Bramka padła po podaniu Álvara Vadilla.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Tarragona: Josemie Sánchez w 42. i Luisowi Suárezowi w 44. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Granada CF w 45. minucie spotkania, gdy Rodri strzelił drugiego gola. W zdobyciu bramki pomógł Fede.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

W 51. minucie arbiter ukarał kartką Germána Sáncheza, piłkarza gospodarzy. Chwilę później trener Tarragony postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 52. minucie na plac gry wszedł Ikechukwu Uche, a murawę opuścił Mikel Villanueva.

W 74. minucie za Antonia Puertasa wszedł Alberto. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania w jedenastce Tarragony doszło do zmiany. Berat Sadik wszedł za Luisa Suáreza. A trener Granada CF wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Adriana Ramosa. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy i ma na koncie pięć zdobytych bramek. Murawę musiał opuścić Rodri.

W 83. minucie kartkę dostał José Kanté z Tarragony. Na trzy minuty przed zakończeniem starcia w zespole Granada CF doszło do zmiany. Dani Ojeda wszedł za Álvara Vadilla.

Isaac Becerra Alguacil
 8′ Víctor David Díaz Miguel
Gonzalo Ávila Gordon
Joaquín José Marín Ruiz
Salvador Ferrer Canals
José Antonio Martínez Gil
Abraham Minero Fernández
51′ Germán Sánchez Barahona
Fabián Ariel Noguera
Ramon Azeez
José Manuel Sánchez Guillén42′
74′ José Antonio Rodríguez Díaz
Mikel Villanueva Álvarez52′
Federico San Emeterio Díaz
Imanol García Lugea
87′ Álvaro Vadillo Cifuentes
Ousseynou Thioune
Federico Vico Villegas
José Kanté Martínez83′
 45′ 78′ Rios Lozano Rodri
Víctor Martínez Manrique
74′ Alberto Martín Romo García Adámez
Miguel Palanca Fernández
87′ Daniel Ojeda Saranova
Berat Sadik76′
78′ Adrian Ramos
Ikechukwu Uche52′

Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Natomiast jedenastka Tarragony w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.