Liga hiszpańska - 35. kolejka Segunda B: CF Villanovense - UD Melilla 1-2 (0-0)

W meczu 35. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 28 kwietnia, jedenastka Villanovense przegrała z Melillą 1-2 (0-0).

35. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-28 12:00 | Stadion: Estadio Municipal Villanovense | Arbiter: Alberto González
CF Villanovense
UD Melilla
1
2
M. Camara 90'
Menudo 47',76'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 18 spotkań drużyna Villanovense wygrała sześć razy, ale więcej przegrywała, bo osiem razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. Trener Villanovense postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 20. minucie na plac gry wszedł Borjita García, a murawę opuścił Ali Diakité.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Antoniowi Oteguiemu z Melilli. Była to 35. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 46. minucie kartkę otrzymał Álex Romero z jedenastki gospodarzy.

Na początku drugiej połowy piłkarze Melilli nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania na listę strzelców wpisał się Menudo. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

W 52. minucie Pedro Montero został zastąpiony przez Manuela Railla. W 56. minucie kartką został ukarany Javi Sánchez, piłkarz gospodarzy. W 58. minucie w zespole Villanovense doszło do zmiany. Gonzalo Poley wszedł za José Espína.

Chwilę później trener Melilli postanowił wzmocnić linię napadu i w 63. minucie zastąpił zmęczonego Óscara Garcíę. Na boisko wszedł Mohamady Traoré, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 76. minucie w drużynie Melilli doszło do zmiany. Álvaro Queijeiro wszedł za Hebera Penę.

Trzeba było trochę poczekać, aby Menudo wywołał eksplozję radości wśród kibiców Melilli, strzelając kolejnego gola w tej samej minucie meczu. W samej końcówce spotkania w zespole Melilli doszło do zmiany. Igor Martínez wszedł za Antonia Oteguiego.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry sędzia pokazał kartkę Moussie Camarze z Villanovense.

Mimo że jedenastka Villanovense nie grzeszy umiejętnością konstruowania sytuacji strzeleckich, na 78 ataków oddała tylko jeden celny strzał, to w końcu zdobyła długo wyczekiwaną przez ich kibiców bramkę. W drugiej minucie doliczonego czasu meczu gola kontaktowego strzelił Moussa Camara.

Trzy minuty później kartkę dostał Ali Diakité, zawodnik Villanovense. Drużynie Villanovense zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki Melilli.

Daniel Barrio Álvarez
58′ José Antonio Espín Puerta
Sofian Chakla
Luis Martínez de Quel Castiella
Francisco Martin Aguza
46′ Alejandro Romero Martín
José Gabriel Romero López
56′ Francisco Javier Sánchez Paniagua Blázquez
Jilmar Steed Torres Martínez
90′ 20′ Ali Diakité
Alfonso Martín Castillo
Sergio Domínguez Quero
Juan Carlos Menudo Domínguez  47′ (k.), 76′
52′ Pedro Montero Cascales
Antonio Islam Otegui Khalife35′ 89′
Xavier Puerto Bellart
Héber Pena Picos76′
 90′ 90′ Moussa Camara
Mohamed Mohamed Mahanan
20′ Borja García Matador
Igor Martínez Caseras89′
58′ Gonzalo Poley González
Álvaro Queijeiro Pintos76′
Andrés José Carrasco Vázquez
Brian Martín Pagés
52′ Manuel Raillo Arenas
Mohamady Traoré Diarra63′

Piłkarze Villanovense otrzymali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany.