Liga hiszpańska - 35. kolejka Segunda B: CF Peralada - Hércules Alicante 0-1 (0-0)

27 kwietnia odbyło się starcie 35. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Peralady i Hércules'u. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Hércules'u 1-0.

35. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-27 18:00 | Stadion: Estadio Municipal de Peralada | Arbiter: Antonio Monter
CF Peralada
Hércules Alicante
0
1
Álvaro Pérez 57'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Hércules'u wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 19. a 43. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Hércules'u i jedną drużynie przeciwnej.

Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 57. minucie, arbiter wręczył żółte kartki zawodnikom drużyny gospodarzy: José Aureliowi i Maximilianowi Villi.

W tej samej minucie jedyną bramkę meczu zdobył Álvaro Pérez dla zespołu Hércules'u. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Hércules: Pablo Íñiguezowi w 63. i Chechu Floresowi w 65. minucie.

Chwilę później trener Hércules'u postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 70. minucie na plac gry wszedł Juli, a murawę opuścił Jesús Alfaro. W 74. minucie za Maximiliana Villę wszedł Álex Pachón. W 75. minucie żółtą kartką został ukarany Diego Benito, zawodnik Hércules'u.

Na kwadrans przed zakończeniem meczu w drużynie Hércules'u doszło do zmiany. Pol Roigé wszedł za Benję. A kibice Peralady nie mogli już doczekać się wprowadzenia Paik Seung-Ho. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Rober Sierra. W 80. minucie w zespole Peralady doszło do zmiany. Pau Miguélez wszedł za Yhoana Andzouanę.

Na siedem minut przed zakończeniem spotkania sędzia pokazał żółte kartki Santiago Buenowi, Pauowi Miguélezowi z Peralady i Polowi Roigému z drużyny gości. W 84. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Marc Vito osłabiając tym samym zespół Peralady. Na pięć minut przed zakończeniem meczu w drużynie Hércules'u doszło do zmiany. Jonathan Mejía wszedł za Carlosa Martíneza.

W czwartej minucie doliczonego czasu gry arbiter wyrzucił z boiska Teo Quintero z Peralady.

CF Peralada
57′ José Aurelio Suárez García
Ismael Gómez Falcón
83′ Santiago Ignacio Bueno Sciutto
Diego Benito Rey75′
90′ Teo Quintero León
Francisco Javier Flores Gómez65′
57′ 74′ Maximiliano Agustín Villa Pereira
Francisco Javier Miranda Mera19′
43′ 80′ Yhoan Many Andzouana
Jesús Alfaro Ligero70′
80′ Roberto Sierra Giménez
Benjamin Martinez Martinez38′ 76′
Kévin Soni
Carlos Martínez Rodríguez85′
Juan Manuel Boselli Graf
Juan José Nieto Zarzoso
84′ Marc Vito Brezmes
Ferrán Ferri Escuriet
Marc Baró Ortiz
Francisco Antonio Candela Pascual
Jofre Cherta Clara
Adrián Jiménez Gómez
80′ 83′ Paulino Miguélez Fernández
Jaime Alberto Alvarado Hoyos
80′ Seung-Ho Paik
Julián Cerdá Vicente70′
Mario Rodríguez Ruiz
Pol Roigé Rodríguez76′ 83′
74′ Alejandro Pachón Párraga
Jonathan Mejía Ruiz85′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy w pierwszej połowie, a w drugiej cztery żółte oraz dwie czerwone. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej cztery.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.