Liga hiszpańska - 34. kolejka Segunda B: Valencia CF II - Barcelona Atletic 1-0 (0-0)

21 kwietnia w Paternej odbyło się spotkanie 34. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Valencii CF II i Barcelony Atletic. Mecz zakończył się zwycięstwem Valencii CF II 1-0.

34. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-21 12:00 | Stadion: Estadio Antonio Puchades | Arbiter: Alexander González
Valencia CF Mestalla
FC Barcelona Atlètic
1
0
Fran Navarro 79'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 13 razy. Zespół Barcelony Atletic wygrał aż cztery razy, zremisował siedem, a przegrał tylko dwa.

Od pierwszych minut zespół Barcelony Atletic zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Valencii CF II była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Franowi Navarrowi z Valencii CF II. Była to 39. minuta starcia.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 63. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Áleksa Collada z Barcelony Atletic, a w 64. minucie Pabla Jiméneza z drużyny przeciwnej. W 73. minucie Rafa Mújica zastąpił Jandra Orellanę.

W 74. minucie w drużynie Valencii CF II doszło do zmiany. Sekou Gassama wszedł za Pabla Jiméneza.

Jedyną bramkę meczu zdobył Fran Navarro dla zespołu Valencii CF II. Bramka padła w tej samej minucie. To już dziewiąte trafienie tego piłkarza w sezonie.

Kibice Valencii CF II nie mogli już doczekać się wprowadzenia Vicente Esquerda. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 13 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Sebas Moyano. Na sześć minut przed zakończeniem pojedynku w zespole Barcelony Atletic doszło do zmiany. Merveille Ndockyt wszedł za Abla Ruiza. W następstwie utraty bramki trener Barcelony Atletic postanowił zagrać agresywniej. W 84. minucie zmienił pomocnika Riquiego Puiga i na pole gry wprowadził napastnika Gabriela Novaesa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

W 86. minucie w zespole Valencii CF II doszło do zmiany. Álex Centelles wszedł za Sita Pascuala.

Álex Collado Gutiérrez63′
80′ Francisco Sebastián Moyano Jiménez
Ricard Puig Martí84′
Miguel Muñoz Mora
Ramón Rodríguez Jiménez
86′ Andrés Pascual Santoja
Rafael Sebastián Mújica García73′
64′ 74′ Pablo Jiménez García
Carles Pérez Sayol
 79′ 39′ Francisco José Navarro Aliaga
Abel Ruiz Ortega84′
Diego Sebastián Huesca Colmán
Lazar Carević
86′ Alejandro Centelles Plaza
Jorge Cuenca Barreno
Hugo Guillamón Sanmartín
Guillem Jaime Serrano
Guillem Molina Gutiérrez
Marcus McGuane
80′ Vicente Esquerdo Santas
Merveille Valthy Streeker Ndockyt84′
74′ Sekou Gassama Cissokho
Alejandro Orellana Gómez73′
Senga Nicolás Kata Martínez
Gabriel Novaes Fernandes84′

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Barcelony Atletic wręczył jedną.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

1
0
50%
50%

28 kwietnia jedenastka Valencii CF II zawalczy o kolejne punkty w Palmie de Majorce. Jej rywalem będzie CD Atlético Baleares. Tego samego dnia CF Badalona zagra z jedenastką Barcelony Atletic na jej terenie.