Liga hiszpańska - 34. kolejka Segunda B: Real Linese - Talavera 0-1 (0-1)

W meczu 34. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 21 kwietnia, drużyna Realu Linese przegrała z Talaverą 0-1 (0-1).

34. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-21 18:00 | Stadion: Estadio Municipal de La Línea de la Concepción | Arbiter: Sergio Del Río
Real Balompédica Linense
CF Talavera de la Reina
0
1
Miguel Espinar 15'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Realu Linese wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedynego gola meczu strzelił Miguel Espinar dla drużyny Talavery. Bramka padła w tej samej minucie. To pierwsza bramka tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

W 19. minucie żółtą kartką został ukarany Víctor Andrés, zawodnik Talavery. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Talavery.

Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu sędzia pokazał żółtą kartkę Albertowi Oce z Talavery. W 62. minucie czerwoną kartkę obejrzał Miguel Espinar, tym samym drużyna gości musiała znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, mimo to zdołała jeszcze poprawić wynik.

W 63. minucie arbiter wręczył żółtą kartkę Laerte Polydoro z zespołu gości. W 65. minucie Chico zastąpił Tarsicia Aguada. Kibice Realu Linese nie mogli już doczekać się wprowadzenia Ahmeda Belhadjego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 18 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Joe Oliver.

W 67. minucie Alberto Oca został zmieniony przez Abla Molinerę, co miało wzmocnić drużynę Talavery. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Gatę na Davida Morena w 80. minucie. Chwilę później trener Talavery postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 84. minucie na plac gry wszedł Óscar Martín, a murawę opuścił Cristian. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry w zespole Talavery doszło do zmiany. Paul Quaye wszedł za Víctora Andrésa.

Rubén García Rodríguez
65′ José Manuel Martínez Oliver
Álvaro Hernández De Miguel
Abel Moreno Zorrero
Sergio López Rodríguez
Sergio Rodríguez Sánchez
Víctor Andrés Andrés19′ 90′
65′ Ismael Flores Palomino
Cristian Fernández Conchuela84′
80′ Antonio Jesús Ramos Rincón
Laerte Polydoro do Nascimento63′
David Pinto Robador
Alejandro Santomé García
65′ Tarsicio Aguado Arriazu
Paul Quaye90′
65′ Ahmed Belhadji
José Ignacio Díaz González
80′ Francisco David Moreno Maldonado

Drużyna Realu Linese miała 14 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał piłkarzy Realu Linese żadną kartką, natomiast zawodnikom gości przyznał trzy żółte oraz jedną czerwoną.