Liga hiszpańska - 34. kolejka Segunda B: Internacional - Fuenlabrada 0-0

21 kwietnia w Boadilli del Monte odbyło się spotkanie 34. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Internacionalu i Fuenlabrady. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

34. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-21 12:00 | Stadion: Campo de Fútbol Municipal de Boadilla del Monte | Arbiter: Rafael Sánchez
CF Internacional de Madrid Boadilla
CF Fuenlabrada
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem meczów drużyna Internacionalu wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż sześć razy. Żadne spotkanie nie zakończyło się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Internacional: Franowi Cortésowi w 13. i Franowi Morantemu w 34. minucie.

W 50. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Juanmę z Fuenlabrady, a w 56. minucie Rufa z drużyny przeciwnej. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Internacionalu doszło do zmiany. Rafa Mella wszedł za Alfona Gonzáleza.

W 78. minucie José Fran został zmieniony przez Javiego Gómeza. Chwilę później trener Internacionalu postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 81. minucie na plac gry wszedł Alberto Rubio, a murawę opuścił Rufo. W 83. minucie kartkę otrzymał Mikel z zespołu gości.

Trener Fuenlabrady wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Borję Lázarę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie trzy strzelone gole. Murawę musiał opuścić Jeisson Martínez. W doliczonej trzeciej minucie pojedynku sędzia ukarał kartką Hugona Fraile'a, piłkarza Fuenlabrady.

Mikel Iribas Aliende83′
34′ Francisco Morante Martínez
Juan Manuel Marrero Monzón50′
Aitor Núñez Martín
Alejandro Sotillos Miarmau
13′ Francisco Javier Cortés Montoro
Pablo Clavería Herráiz
Aitor Monroy Rueda
Marquez Crespo Cristóbal
Fernando Pina Aparicio
Hugo Fraile Martín90′
56′ 81′ Rufino Familiar Sánchez
Randy Nteka
68′ Alfonso González Martínez
Jaume Sobregrau Mitjans
81′ Alberto Rubio Serna
Héctor Gómez Domínguez
Manuel Diego Tello Jorge
Marcos Ferrera Gullón
Jacobo Alcalde Tellado
Javier Gómez Castroverde78′
68′ Rafael Mella Ferreiro
Luis Borja Lázaro Fernández85′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

Zespół Fuenlabrady w drugiej połowie także wymienił dwóch zawodników.