Liga hiszpańska - 34. kolejka Segunda B: Club Recreativo Granada - Marbella FC 0-0

20 kwietnia odbył się pojedynek 34. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Granady II i Marbelli. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

34. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-20 12:00 | Stadion: Ciudad Deportiva del Granada CF | Arbiter: Juan Peña
Club Recreativo Granada
Marbella FC
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 13 razy. Drużyna Granady II wygrała aż siedem razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko dwa.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 56. minucie za Paula Vitora wszedł Juergen Elitim. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartkę dostał Juan Victoria z Granady II.

W 72. minucie w jedenastce Marbelli doszło do zmiany. Samu Delgado wszedł za Javiera Añóna. Chwilę później trener Granady II postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 76. minucie na plac gry wszedł Caio Emerson, a murawę opuścił Jean Carlos. Na 13 minut przed zakończeniem meczu w drużynie Granady II doszło do zmiany. Isi Gómez wszedł za Yaela Ballesterosa.

A trener Marbelli wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Álvara Montera. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 14 razy i ma na koncie aż sześć strzelonych goli. Murawę musiał opuścić Juanma García. W 85. minucie w zespole Granady II doszło do zmiany. Víctor Morillo wszedł za Juana Victorię. W samej końcówce spotkania kartką został ukarany Isi Gómez, piłkarz gospodarzy.

Marcos Ruiz Márquez
77′ Yael Ballesteros García
Javier Añón Esteban72′
Ignacio Buil Ibañez
Alejandro Bernal Carreras
Andrés García Mohedano
Alejandro Damián Faurlin
76′ Jean Carlos
Mustafá Azman Zeinha
Rubén Sánchez Pérez Cejuela
Paulo Vitor Fernandes Pereira56′
65′ 85′ Juan David Victoria López
Juan Manuel García García81′
Esteve Peña Albons
José Manuel Muñoz García
Francisco Torres Muñoz
Daniel Pérez Serrano
77′ 89′ Isaac Gómez Sánchez
Reyes Dominguez Samu
85′ Víctor Manuel Morillo Gómez
Samuel Delgado Serna72′
Alejandro Viedma Vega
Juergen Farid Elitim Sepúlveda56′
76′ Caio Emerson Pereira Marques da Silva
Elías Pérez Sastre
Adrián Rivas Sánchez
Álvaro Montero Fernández81′

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Granady II wręczył dwie żółte.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.