Liga hiszpańska - 34. kolejka Segunda B: CF Badalona - UB Conquense 0-0

19 kwietnia odbył się pojedynek 34. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Badalony i Conquense. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

34. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-19 17:00 | Stadion: Estadi Municipal de Badalona | Arbiter: Carlos Aranda
CF Badalona
UB Conquense
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut jedenastka Badalony zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Conquense była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 40. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Coscolína z Conquense, a w 45. minucie Marca Carbó z drużyny przeciwnej.

W 63. minucie sędzia pokazał kartkę Ivánowi Rubiowi z zespołu gości. Chwilę później trener Badalony postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 64. minucie na plac gry wszedł Moha El Ouriachi, a murawę opuścił Robert Simón.

W 65. minucie arbiter ukarał kartką Mohę El Ouriachiego, piłkarza gospodarzy. W tej samej minucie Lozano został zmieniony przez Jordana Domíngueza. Na kwadrans przed zakończeniem starcia w jedenastce Badalony doszło do zmiany. Ángel Sánchez wszedł za Natalia.

Trener Conquense postanowił zagrać agresywniej. W 76. minucie zmienił pomocnika Daniela Géricę i na pole gry wprowadził napastnika Cristiana Novoa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 80. minucie Aguilera został zmieniony przez Macauleya Chrisantusa, co miało wzmocnić drużynę Conquense. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ivána Aguda na Chacopina. W 88. minucie kartką został ukarany Diego De Pedro, zawodnik Conquense.

Daniel Gérica Visa76′
45′ Marc Carbó Bellapart
Alberto Lozano Lominchar65′
82′ Iván Agudo Martínez
Oriol Rey Erenas
75′ Natalio Lorenzo Poquet
Ivan Rubio Caudin63′
64′ Robert Simón Rodríguez
Pablo Aguilera Gómez80′
Guillermo Lara Ramos
Sergi Puig Herrera
David Escudero López
Jordan Domínguez Rajó65′
64′ 65′ Mohamed El Ouriachi
Luis Hernáiz Daschner
Gregorio López Teruel
Nemanja Mirosavljević
Santiago Magallán
Adrián Moreno Román
82′ José Alejandro Chacopino Luchoro
Macauley Chrisantus80′
75′ Ángel Sánchez Baró
Cristian Novoa Sandín76′

Zespół Badalony miał 10 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter ukarał żółtymi kartkami trzech piłkarzy gości. Wręczył im jedną żółtą kartkę w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Zawodnicy Badalony dostali jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.