Liga hiszpańska - 34. kolejka Segunda B: CD Teruel - Villarreal CF II 0-2 (0-2)

19 kwietnia odbyło się starcie 34. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Teruelu i Villarrealu II. Mecz zakończył się zwycięstwem Villarrealu II 2-0.

N. Vujnović 43'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Villarrealu II.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Villarrealu II w 14. minucie spotkania, gdy Ramón Bueno strzelił pierwszego gola.

Drużyna gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Villarrealu II, zdobywając kolejną bramkę. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy wynik ustalił Nikola Vujnović.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

W 56. minucie Diego Peláez zastąpił Aitora Aspasa. Między 58. a 63. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Teruelu oraz dwie drużynie przeciwnej.

W 65. minucie w zespole Villarrealu II doszło do zmiany. Emmanuel Lomotey wszedł za Ivána Martína. Chwilę później trener Villarrealu II postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 68. minucie na plac gry wszedł Rubén Mesa, a murawę opuścił Simón Moreno. Od 70. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Teruelu.

Na 12 minut przed zakończeniem pojedynku w jedenastce Villarrealu II doszło do zmiany. Dani Villanueva wszedł za Nikolę Vujnovicia.

Joan Femenías del Salto
81′ Federico Bikoro Akieme Nchama
Eduardo Adell Vicente
70′ Eduardo Cabetas Lorenz
Carlos Blanco Moreno
Diego De La Mata Rayo
Ramón Bueno Gonzalbo  14′
José Durán Jiménez
Enric Franquesa Dolz
56′ Pablo Gállego Lardiés
Miguel Ángel Leal Díaz
90′ Rabe Ronald Virgil Gbizie
Roger Riera Canadell
89′ Gabriel Izquier Artilles
Chuca63′
59′ Juan Camilo Becerra Maya
Iván Martín Núñez65′
61′ 63′ Cristian Dieste Barrajón
Simón Moreno Barroso58′ 68′
56′ Diego Peláez Silva
Nikola Vujnović  43′ 78′
Juan Manuel Conesa Ibáñez
Diego Licinio Lázaro Fuoli
Marcos Ainoza Bermeso
José Castaño Muñoz
56′ Aitor Aspas Juncal
Mukwelle Madzey Akale
Alberto Leira López
Francisco Javier Alvarez Rodríguez
Iñaki Santiago Castel
Emmanuel Addoquaye Lomotey65′
63′ Jorge Ortí Gracia
Daniel Villanueva Rivas78′
56′ Juan Sebastián Peñaloza Ragga
Rubén Mesa Visiga68′

Przewaga drużyny Teruelu w posiadaniu piłki była ogromna (62 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespół poniósł porażkę.

Sędzia pokazał sześć żółtych kartek zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Villarrealu II przyznał dwie.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.