Liga hiszpańska - 33. kolejka Segunda B: Sevilla Atlético - UD Melilla 0-0

14 kwietnia odbyło się spotkanie 33. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Sevilli Atlético i Melilli. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

33. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-14 11:30 | Stadion: Estadio Viejo Nervión | Arbiter: Julián Pérez
Sevilla Atlético
UD Melilla
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 22 starcia jedenastka Melilli wygrała 11 razy i zanotowała cztery porażki oraz siedem remisów.

Już w pierwszych minutach zespół Melilli próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Między 27. a 36. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Sevilli Atlético i jedną drużynie przeciwnej.

W 54. minucie Heber Pena został zmieniony przez Ruana. A kibice Sevilli Atlético nie mogli już doczekać się wprowadzenia Miguela Martína. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Chris Ramos.

Niedługo później trener Melilli postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Igor Martínez, a murawę opuścił Mohamady Traoré. W 73. minucie Bryan Gil został zmieniony przez Diego Garcíę, a za Juanpego wszedł na boisko Pejiño, co miało wzmocnić drużynę Sevilli Atlético. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Antonia Oteguiego na Álvara Queijeira.

Alfonso Martín Castillo
83′ Juan Pedro Jiménez Melero
Juan Carlos Menudo Domínguez
Genaro Rodríguez Serrano
Antonio Islam Otegui Khalife74′
27′ Francisco José Sánchez Rodríguez
Heber Pena Picos54′
33′ 73′ Bryan Gil Salvatierra
Óscar García Guerrero
65′ Christopher Ramos de la Flor
Igor Martínez Caseras65′
83′ Francisco Jesús Crespo García
Álvaro Queijeiro Pintos74′
73′ Diego José García Moreno
Juan Ramón Ruano Santana54′
65′ Miguel Martín Fernández
Brian Martín Pagés

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Sevilli Atlético, natomiast piłkarzom gości wręczył jedną.