Liga hiszpańska - 33. kolejka Segunda B: Sanluqueno - Atlético Malagueño 1-1 (1-1)

13 kwietnia w Sanlúcar de Barramedzie odbył się pojedynek 33. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Sanluqueno i Atlético Malagueño. Mecz zakończył się remisem 1-1.

J. Díaz 14'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Atlético Malagueño.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W dziewiątej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania kartką został ukarany Dani Del Moral, piłkarz Sanluqueno.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Atlético Malagueño w 14. minucie spotkania, gdy Juan Díaz strzelił pierwszego gola. To pierwsza bramka tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Zawodnicy gospodarzy nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 17. minucie Álex Cruz wyrównał wynik meczu.

W 40. minucie kartkę dostał Ían Pino z Atlético Malagueño. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Trener Sanluqueno postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł David Toro, a murawę opuścił Alberto García. W 59. minucie kartkę obejrzał David Ramos z drużyny gości.

W 63. minucie Juan Díaz zastąpił Hugona Valleja. Po chwili trener Atlético Malagueño postanowił wzmocnić linię pomocy i w 69. minucie zastąpił zmęczonego Davida Ramosa. Na boisko wszedł Sanchidrian, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Między 72. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Sanluqueno i jedną drużynie przeciwnej.

Ismael Casas Casado
 17′ 72′ 74′ Alejandro Cruz Hernández
Alberto López Jiménez77′
Eduard Oriol i Gràcia
Ían Pino Soler40′
76′ José Francisco Romero Vidal
José Manuel Garrido Fernández
David Álvarez Pérez
Iván Jaime Pajuelo
9′ 72′ Daniel Del Moral Ibáñez
Fernando Pérez Quijada
46′ Alberto García Gutiérrez
David Ramos Guillén59′ 69′
Fernando Quesada Gallardo
Juan De Dios Rivas Margalef
Daniel González Güiza
Juan Cruz Díaz Espósito  14′ 63′
90′ Manuel Sánchez Aragón
Francisco David Grande Serrano
Daniel Barbero Álvarez
Samuel Casado Conde
74′ Mario Hernández Tréllez
Abdelkabir Abqar
Francisco Javier Misffut Boza
Alejandro Robles García
Miguel Reina Barrera
Ramón Enríquez Rodríguez
46′ David Del Toro Jiménez
Aboubakar Karamoko
72′ Juan Francisco Guarnido Blanquez
Rubén Sanchidrián Barragán69′
Francisco Javier Valenzuela Romano
Hugo Claudio Vallejo Avilés63′

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

Arbiter w pierwszej połowie wręczył jedną żółtą kartkę piłkarzom Sanluqueno, a w drugiej trzy. Zawodnicy gości otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej jedną więcej.

Zespół Sanluqueno w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.

Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.