Liga hiszpańska - 33. kolejka Segunda B: RS Gimnastica - Racing Santander 0-0

W spotkaniu 33. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 14 kwietnia, zespół RS Gimnastica zremisował z Racingiem Santander 0-0.

33. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-14 17:00 | Stadion: Estadio El Malecón | Arbiter: J. Leo Ollo
RS Gimnastica Torrelavega
Real Racing Club de Santander
0
0

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 54. minucie Leandro Martínez został zastąpiony przez Daniego Salasa. W 65. minucie w jedenastce Racinga Santander doszło do zmiany. Alberto Noguera wszedł za Berta Cayargę.

W tej samej minucie trener RS Gimnastica postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Víctor Fernández, a murawę opuścił Hugo Vitienes. Sędzia wręczył żółte kartki zawodnikom RS Gimnastica: Ramirowi Mayorowi w 68. i Diego Rozasowi w 78. minucie. Na kwadrans przed zakończeniem starcia w drużynie Racinga Santander doszło do zmiany. Sergio Ruiz wszedł za Rafę de Vicente'a.

Kibice Racinga Santander nie mogli już doczekać się wprowadzenia Cejuda. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie pięć strzelonych goli. Murawę musiał opuścić Quique Rivero. W 82. minucie w drużynie RS Gimnastica doszło do zmiany. Luis Alberto wszedł za Cristiana Morena. W doliczonym czasie gry arbiter pokazał żółtą kartkę Davidowi Barralowi z zespołu gości.

W doliczonej czwartej minucie pojedynku czerwoną kartkę obejrzał Diego Rozas, tym samym jedenastka gospodarzy musiała końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik.

Aitor Buñuel Redrado
68′ Ramiro Mayor Ruiz
Julen Castañeda Nuin
82′ Cristian Moreno Mayor
Nicolás Hidalgo GArcía
65′ Hugo Vitienes Toyos
Mario Ortiz Ruiz
Óscar Manuel Conde Cruz
Enrique Rivero Pérez79′
54′ Leandro Martínez Ortiz
Rafael Vicente Hernández75′
78′ 90′ Diego Rozas Miguélez
David Barral Torres90′
Adrián Peón García
Jagoba Zárraga Martínez
Borja Camus de Miguel
Ritchie Kitoko
82′ Luis Alberto Díaz Ruiz
Alberto Noguera Ripoll65′
Jaume Pol Vidal
Sergio Ruiz Alonso75′
65′ Víctor Fernández Gárate
Álvaro Cejudo Carmona79′
Giovanni Jesús Navarro Solé
Daniel Lucas Segovia
54′ Daniel Salas Bustamante
Rafael Tresaco Blasco

Zespół RS Gimnastica miał dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego. Wyjątkowa nieporadność napastników Racinga Santander była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia przyznał dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Racinga Santander pokazał jedną żółtą.