Liga hiszpańska - 33. kolejka Segunda B: CD Alcoyano - CD Castellón 1-1 (1-0)

W meczu 33. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 14 kwietnia, zespół Alcoyano zremisował z Castellónem 1-1 (1-0).

33. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-04-14 17:15 | Stadion: Campo Municipal El Collao | Arbiter: Luis Collado López
CD Alcoyano
CD Castellón
1
1
Antonio Navarro 14'
Jairo Cárcaba 89'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Alcoyano w 14. minucie spotkania, gdy Antonio Navarro strzelił pierwszego gola.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Alcoyano.

Trener Castellónu postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 54. minucie na plac gry wszedł Julio Delgado, a murawę opuścił Antonio Caballero. W 59. minucie Braulio Nóbrega został zmieniony przez Carlosa de Lermę.

W 65. minucie kartką został ukarany Carlos de Lerma, zawodnik Alcoyano. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Castellónu doszło do zmiany. Jairo Cárcaba wszedł za Óscara Fernándeza. Chwilę później trener Alcoyano postanowił bronić wyniku. W 75. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Michaela Anabę wszedł Franck Fomeyem, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Drużyna Alcoyano nie obroniła wyniku i ostatecznie zremisowała mecz.

W 76. minucie Carlos Delgado został zmieniony przez Kiliana Morantego, co miało wzmocnić zespół Castellónu. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Nieta na Rubia. W 86. minucie kartkę dostał Emmanuel Omgba z Alcoyano.

W ostatnich minutach spotkania na boisku atmosfera była rozgrzana. W samej końcówce spotkania na listę strzelców wpisał się Jairo Cárcaba.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Joseba Muguruza Bengoa
 14′ Antonio Navarro Soriano
Francisco Regalón Cerezo
75′ Michael Anaba
Eneko Satrústegui Plano
José Manuel Hermosa Melis
Antonio Jesús Caballero Ramírez54′
Herlin Hernán Lino Pluas
Marc Castells Ortega
80′ Miguel Ángel Nieto de la Calle
David Cubillas Peña
86′ Emmanuel Franck Omgba Opono Edoa
César Díaz Martínez
Óscar Díaz González
Rubén Díez Adán
59′ Braulio Nóbrega Rodríguez
Óscar Fernández González71′
Javier Ortega Lecertúa
Jesús López Cabrera
75′ Franck Ferry Fomeyem Sob
Rubén García Canales
Brayan Roberto Reyna Casaverde
Ramón Verdú Montes
59′ 65′ Carlos Tornero López De Lerma
Theo García Otero
Vicente Pérez Madrid
Kilian Morante Pérez76′
Antonio Manuel Pino López
Jairo Cárcaba González71′  89′
80′ Lopez Huesca Rubio
Julio Delgado Domínguez54′

Arbiter nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom Alcoyano pokazał dwie żółte.