Liga hiszpańska - 3. kolejka Segunda División: Malaga Club de Futbol - AD Alcorcón 1-0 (1-0)

26 września na Estadio La Rosaleda w Maladze odbyło się spotkanie 3. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Malaga CF i AD Alcorcón. Starcie zakończyło się zwycięstwem Malaga CF 1-0.

3. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-09-26 18:15 | Stadion: Estadio La Rosaleda | Arbiter: Juan Luis Pulido Santana
Malaga Club de Futbol
AD Alcorcón
1
0
Cristian Rodríguez 43'

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Pod koniec pierwszej połowy jedynego gola meczu strzelił Cristian Rodríguez dla drużyny Malaga CF. Bramka padła w tej samej minucie. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się José Matos.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Malaga CF.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy żółtą kartką został ukarany Richard Boateng, zawodnik AD Alcorcón. W 58. minucie Bellvís zastąpił Samuela Sosę.

W 66. minucie żółtą kartkę dostał Ramón Enríquez z Malaga CF. Na pięć minut przed zakończeniem meczu czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Richard Boateng, osłabiając drużynę AD Alcorcón. Pierwszą żółtą kartkę dostał on w 50. minucie. W drugiej połowie nie padły bramki.

David Fernández Cortázar
66′ 86′ Ramón Enríquez Rodríguez
José Carlos Ramírez Suárez
Alberto Escassi Oliva
Laureano Sanabria Ruiz74′
90′ Yanis Rahmani Cordeiro
Richard Boateng50′ 85′
Juan De Dios Rivas Margalef
Hugo Fraile Martín
 43′ Cristian Rodríguez Pérez
Ander Gorostidi García
65′ Carlos Orlando Sa
José León Bernal
86′ Badr Boulhroud
Diego Moreno Escobar
65′ Jozabed Sánchez Ruiz
Samuel Alejandro Sosa Cordero58′
90′ Juan Cruz Díaz Espósito
Ernesto Gómez Muñoz74′
Jesús Hoyos Hidalgo
Iván Martínez Gonzálvez58′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze gości obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę i jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy jedną żółtą.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna AD Alcorcón w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.