Liga hiszpańska - 27. kolejka Segunda División: Real Saragossa - CF Fuenlabrada 0-0

8 lutego na Estadio de la Romareda w Saragossie odbył się pojedynek 27. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Saragossy i Fuenlabrady. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 23 344 widzów.

27. kolejka Hiszpania - Segunda División
2020-02-08 21:00 | Stadion: Estadio de la Romareda | Widzów: 23344 | Arbiter: Rubén Ávalos
Real Saragossa
CF Fuenlabrada
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Fuenlabrady.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla zespołu Saragossy. W 10. minucie arbiter wskazał na jedenasty metr, jednak bramkarz wykazał się świetną interwencją broniąc strzał. W ten sposób szansy na zmianę rezultatu spotkania nie wykorzystała jedenastka gospodarzy.

W 36. minucie za Shinjego Kagawę wszedł Álex Blanco. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 60. a 68. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Saragossy i jedną drużynie przeciwnej. Trener Fuenlabrady postanowił zagrać agresywniej. W 70. minucie zmienił pomocnika José Rodrígueza i na pole gry wprowadził napastnika Oriola Rierę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

Od 76. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej. W 76. minucie Íñigo Eguaras został zmieniony przez Daniela Torresa, co miało wzmocnić jedenastkę Saragossy. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Caye Quintanę na Jeissona Martíneza oraz José Leóna na Chica Floresa.

Gabriel Ribas Ródenas
60′ Jawad El Yamiq
David Prieto
76′ Íñigo Eguaras Álvarez
Randy Nteka
José Raúl Gutiérrez Parejo
Pablo Clavería Herráiz
36′ Shinji Kagawa
Hugo Fraile Martín
88′ Alberto Soro Álvarez
José Rodríguez Martínez70′
10′ (k.) Luis Javier Suárez Charris
Alberto Fernández García
76′ Daniel Alejandro Torres Rojas
Sekou Gassama Cissokho
36′ 67′ Alejandro Blanco Sánchez
Jeisson Enrique Martínez Aranibar79′
Miguel Linares Cólera
Oriol Riera Magem70′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.

Drużyna gospodarzy wymieniła dwóch graczy. Natomiast zespół Fuenlabrady w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.