Liga hiszpańska - 27. kolejka Segunda B: Salamanca CF UDS - CD Guijuelo 0-0

1 marca na Estadio El Helmántico odbyło się starcie 27. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Salamanki i Guijuelo. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

27. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-03-01 17:00 | Stadion: Estadio El Helmántico | Arbiter: Álvaro López
Salamanca CF UDS
CD Guijuelo
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Guijuelo wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między 10. a 39. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę zespół Salamanki wyszedł w zmienionym składzie, za Diego Aguilara wszedł Fernando Monarrez. W 54. minucie sędzia ukarał kartką Andiego Bogdana, zawodnika gości.

W 61. minucie Hugo Díaz został zastąpiony przez Owena Falconisa. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Guijuelo: Jonathanowi Martínowi w 67. i Daniemu Hernándezowi w 71. minucie. Chwilę później trener Guijuelo postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 75. minucie na plac gry wszedł Luis Lara, a murawę opuścił Yassin Fékir.

W 79. minucie sędzia przyznał kartkę Jesús Muñozowi z Guijuelo. W tej samej minucie Jonathan Martín został zmieniony przez Ricarda Manganę, a za Cristóbala Gila wszedł na boisko Julien Fernandes, co miało wzmocnić drużynę Guijuelo. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jorge Enríqueza na Jehu Chiapasa.

Daniel Hernández Cabeza71′
10′ Javier Carpio Martín
Jonathan Martín Carabias67′ 79′
Adrián Crespo Sánchez
Jesús Francisco Muñoz Ruiz79′
Borja López i Hinojosa
Iván Pérez Cuevas
46′ Diego de Jesús Aguilar Millán
Andi Bogdan Stalea54′
82′ Jorge Enríquez García
José Carmona Rodríguez10′
Sergio Molina Beloqui
Pablo César Espina Ordoñez
39′ 61′ Antonio Luis Díaz Sánchez
Răzvan Iulian Ochiroşii
82′ Jehu Beezye Chiapas Pérez
Julien Fernandes de Sousa Almeida86′
61′ Owen Clark Falconis Lima
Luis Lara Roa75′
46′ Fernando Monárrez Ochoa
Juan Antonio Segura García
Eduardo Ubis Alesanco
Urko Vera Mateos

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Salamanki obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy pięć.