Liga hiszpańska - 26. kolejka Segunda B: FC Barcelona Atlètic - Hércules Alicante 0-0

W starciu 26. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 22 lutego, drużyna Barcelony Atletic zremisowała z Hércules'em 0-0. Pojedynek odbył się na Estadi Johan Cruyff w Departamencie centralnym Joan Despím.

26. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-02-22 20:00 | Stadion: Estadi Johan Cruyff | Arbiter: Javier Moreno
FC Barcelona Atlètic
Hércules Alicante
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 19 meczów zespół Hércules'u wygrał pięć razy, ale więcej przegrywał, bo dziewięć razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 16. a 35. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę jedenastka Hércules'u wyszła w zmienionym składzie, za Felipe Alfonsa wszedł Mohamady Traoré. W 55. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Brunona Peronego z Hércules'u, a w 61. minucie Jandra Orellanę z drużyny przeciwnej.

W 62. minucie Jonathan Mejía został zmieniony przez Nikolaosa Vergosa. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Hércules: Yerayowi Gonzálezowi w 71. i Mohamady'emu Traorému w 74. minucie. W tej samej minucie trener Barcelony Atletic postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 74. minucie zastąpił zmęczonego Jandra Orellanę. Na boisko wszedł Ludovit Reis, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W doliczonym czasie gry w drużynie Hércules'u doszło do zmiany. Carlos de Lerma wszedł za Benję.

Pablo Íñiguez de Heredia Larraz
16′ Daniel Morer Cabrera
Rubén Molina Selva
Álex Collado Gutiérrez
Yeray González Luis71′
61′ 74′ Alejandro Orellana Gómez
Pedro Torres Valero32′
35′ Ricard Puig Martí
Sergio Jiménez García
74′ Ludovit Reis
Carlos Tornero López De Lerma90′
Gerard Fernández Castellano
Mohamady Traoré Diarra46′ 74′
Nils Mortimer Moreno
Nikolaos Vergos62′

Przewaga zespołu Barcelony Atletic w posiadaniu piłki była ogromna (70 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze tylko zremisowali.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter ukarał żółtymi kartkami czterech zawodników Hércules'u. Pokazał im jedną żółtą kartkę w pierwszej i trzy w drugiej połowie meczu. Piłkarze gospodarzy dostali dwie żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła jednego zawodnika. Natomiast zespół Hércules'u w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.