Reklama

Reklama

Liga hiszpańska - 25. kolejka Segunda B: Villarreal CF II - FC Andorra 2-1 (1-1)

W pojedynku 25. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 16 lutego, drużyna Villarrealu II wygrała z FC Andorra 2-1 (1-1). Spotkanie odbyło się na Ciudad Deportiva del Villarreal.

W  pojedynku 25. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 16 lutego, drużyna Villarrealu II wygrała  z FC Andorra  2-1 (1-1). Spotkanie odbyło się na Ciudad Deportiva del Villarreal.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to piłkarze Villarrealu II otworzyli wynik. W ósmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Rafa Mújica. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego trzecie trafienie w sezonie.

W 35. minucie arbiter pokazał kartkę Federicowi Bessonemu z FC Andorra.

Zespół gości nie zraził się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Ernest Forgas. To już dziewiąte trafienie tego piłkarz w sezonie.

Reklama

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Drugą połowę drużyna FC Andorra rozpoczęła w zmienionym składzie, za Riverolę wszedł Adri Lledó. W 51. minucie kartkę dostał Andrés Mohedano, zawodnik gości.

W 66. minucie Diego Collado zastąpił Fera Niña. W tej samej minucie w jedenastce Villarrealu II doszło do zmiany. Ahn June-Hyuk wszedł za Rafę Mújicę.

Piłkarze Villarrealu II odpowiedzieli zdobyciem bramki. W tej samej minucie wynik ustalił Sergio Lozano.

W następstwie utraty bramki trener FC Andorra postanowił zagrać agresywniej. W 70. minucie zmienił obrońcę Federica Bessonego i na pole gry wprowadził napastnika Mouhamadou Keitę, który w bieżącym sezonie ma na koncie jednego gola. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 74. minucie Ernest Forgas został zmieniony przez Víctora Casadesúsa, co miało wzmocnić zespół FC Andorra. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Edu Espiaua na Mukwelle'a Akale'a. Między 83. a 89. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom FC Andorra i dwie drużynie przeciwnej.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom FC Andorra pokazał pięć.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

23 lutego jedenastka FC Andorra rozegra kolejny mecz u siebie. Jej rywalem będzie Atlético Levante UD. Tego samego dnia CD Ebro będzie przeciwnikiem zespołu Villarrealu II w meczu, który odbędzie się w Saragossie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL