Liga hiszpańska - 25. kolejka Segunda B: Murcia CF - Villarrubia 0-0

16 lutego na Estadio de La Condomina odbył się mecz 25. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Murcia CF i Villarrubii. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

25. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-02-16 12:00 | Stadion: Estadio de La Condomina | Arbiter: Pol Gòdia
Universidad Católica de Murcia CF
Formac Villarrubia CF
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. W 22. minucie żółtą kartką został ukarany Andriu, zawodnik Villarrubii.

W 39. minucie Víctor Díaz został zastąpiony przez Johana Terranovę. W 41. minucie żółtą kartkę otrzymał Cristian Galas z Murcia CF. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Cristian Galas z drużyny Murcia CF i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 41. minucie. A kibice Villarrubii nie mogli już doczekać się wprowadzenia Pioję. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 14 razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Sergio Arribas.

W 75. minucie żółtą kartkę dostał Víctor Algisí z zespołu gości. Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania za czerwoną kartkę zszedł z boiska Vicente Romero osłabiając tym samym drużynę Murcia CF. Od 82. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Villarrubii.

Carlos Javier García Manzano90′
41′ 58′ Cristian Galas Nebot
Alejandro Adrián Hernández Santiago22′ 68′
Adán Gurdiel Mella
Alejandro Jiménez Expósito86′
67′ Mario Robles Domínguez
Víctor Juan Algisí75′
Alejandro Camacho Ramírez
Carlos Martínez García
39′ Víctor Díaz Suárez
Sergio Arribas Blázquez68′
Javier Moreno Sánchez
Antonio Jesús Seoane Ochoa
81′ Vicente Manuel Romero Herrera
Fernando Copete Vallina82′
Daniel Lucas Segovia
Diego Manuel Díaz Arteaga74′
59′ Carlos Portero Díaz
Francisco José Fernández González
Sergio Díaz Sorroche
Carlos Morales Mora
Hugo Álvarez Quintas
Ricardo Jorge Gomes Carvalho
39′ Johan Alexander Terranova Montoya
Ignacio Rodríguez Álvarez
67′ Isaac Aketxe Barrutia
Francisco Javier Cortés Montoro74′
José Ángel Ayala Hernández
Julio Jesús de Dios Moreno
59′ David Mayoral Lastras
Javier González Mora68′
Álvaro Barbosa León
José Alberto Moreno Martínez68′ 90′

Zespół Villarrubii miał 11 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę i dwie czerwone, natomiast ich przeciwnicy sześć żółtych.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.