Liga hiszpańska - 25. kolejka Segunda B: CP Villarrobledo - Real Murcia CF 0-0

W pojedynku 25. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 16 lutego, zespół Villarrobleda zremisował z Realem Murcia 0-0. Starcie odbyło się na Estadio Nuestra Señora de la Caridad.

W  pojedynku 25. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 16 lutego, zespół Villarrobleda zremisował  z Realem Murcia  0-0. Starcie odbyło się na Estadio Nuestra Señora de la Caridad.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Realu Murcia.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W siódmej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Antonia Lópeza z Realu Murcia, a w 18. minucie Josemiego Peronę z drużyny przeciwnej.

W 65. minucie za Rubéna Sáncheza wszedł Pekes. Chwilę później trener Villarrobleda postanowił wzmocnić formację obronną i w 70. minucie zastąpił zmęczonego Abla Morena. Na boisko wszedł Borja Collado, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych.

A kibice Realu Murcia nie mogli już doczekać się wprowadzenia Pequego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Andrés Silvente. W doliczonym czasie gry kartkę dostał Pekes z Villarrobleda.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Villarrobleda otrzymali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników. Natomiast drużyna Realu Murcia w drugiej połowie wymieniła jednego zawodnika.

23 lutego jedenastka Realu Murcia zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Universidad Católica de Murcia CF. Tego samego dnia Yeclano Deportivo będzie gościć drużynę Villarrobleda.