Liga hiszpańska - 25. kolejka Segunda B: CP Villarrobledo - Real Murcia CF 0-0

W pojedynku 25. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 16 lutego, zespół Villarrobleda zremisował z Realem Murcia 0-0. Starcie odbyło się na Estadio Nuestra Señora de la Caridad.

25. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-02-16 17:00 | Stadion: Estadio Nuestra Señora de la Caridad | Arbiter: Albert Catalá
CP Villarrobledo
Real Murcia CF
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Realu Murcia.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W siódmej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Antonia Lópeza z Realu Murcia, a w 18. minucie Josemiego Peronę z drużyny przeciwnej.

W 65. minucie za Rubéna Sáncheza wszedł Pekes. Chwilę później trener Villarrobleda postanowił wzmocnić formację obronną i w 70. minucie zastąpił zmęczonego Abla Morena. Na boisko wszedł Borja Collado, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych.

A kibice Realu Murcia nie mogli już doczekać się wprowadzenia Pequego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Andrés Silvente. W doliczonym czasie gry kartkę dostał Pekes z Villarrobleda.

Eduardo Luna Cano
70′ Abel Moreno Zorrero
Iván Pérez Vicente
18′ José Miguel Perona Andrés
Rafael Fernández Martínez
65′ Rubén Sánchez García
Andrés Silvente Bernal71′
Javier López Mora Gil
Alberto Lejárraga Rubio
Daniel Cabezuelo Blázquez
Julio Algar Torres
70′ Borja Collado Ruiz
Iñaki Quereda Sánchez
Daniel Lozano Pérez
Juan Manuel Bravo Alcántara
Teodoro José Tirado García
Alejandro Martínez Peñalver71′
65′ 90′ Miguel Ángel Cano Ruiz
José Manuel Raigal Gil
Alejandro Valerio Alicante
Alberto Rodríguez Sánchez

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Villarrobleda otrzymali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników. Natomiast drużyna Realu Murcia w drugiej połowie wymieniła jednego zawodnika.