Liga hiszpańska - 25. kolejka Segunda B: Club Marino de Luanco - Las Rozas CF 0-0

16 lutego na Estadi Municipal de Miramar odbyło się spotkanie 25. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Marino Luanco i Las Rozas CF. Mecz zakończył się remisem 0-0.

25. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-02-16 17:00 | Stadion: Estadi Municipal de Miramar | Arbiter: Carlos Pérez
Club Marino de Luanco
Las Rozas CF
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Las Rozas CF.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Las Rozas CF: Brayanowi Reynie w 28. i Álvarowi Molinie w 41. minucie.

Na murawie, jak to często zdarzało się Marino Luanco w tym sezonie, pojawił się Borja Álvarez, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 46. minucie Ivána Fernándeza. Na drugą połowę drużyna Las Rozas CF wyszła w zmienionym składzie, za Brayana Reynę wszedł Albur.

W 57. minucie sędzia pokazał kartkę Lorze z jedenastki gospodarzy. W 59. minucie César Suárez zastąpił Cheikha Mboupa. W 71. minucie David Barca został zmieniony przez Calleję, a za Juana Victorię wszedł na boisko Álvaro Portero, co miało wzmocnić zespół Las Rozas CF. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mendiego na Áleksa Boeda.

Między 74. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Marino Luanco i jedną drużynie przeciwnej.

Yelco Ramos Ursúa
57′ Alberto Lora Ramos
Gonzalo Expósito Verdejo
74′ Emilio Morilla Losada
Alejandro Nogueira San Román
46′ Iván Fernández Álvarez
Antonio Calvo Martín
David González Díaz
Brayan Roberto Reyna Casaverde28′ 46′
Luis Morán Sánchez
Jaime Turégano González
59′ César Suárez García
David Barca Moreno71′
85′ Sergio Mendigutxia Iglesias
Juan David Victoria López83′
Jesús Grana Zamora
Ismael De Andrés Martín
46′ 88′ Borja Fernández Álvarez
Jesús Manuel Cedenilla Moreno
Pablo Pérez Blanco
Samuel Álex Pinto
Mikel Busto Gallardo
Fernando Calleja Revilla71′
85′ Alejandro Boedo Varela
Jesús Muñoz Cruz
Matheus Eronildo dos Santos Galdino
Alberto Alburquerque Reus46′
59′ 84′ Cheikh Mboup Saha
Álvaro Portero Díez83′

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia przyznał cztery żółte kartki piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom Las Rozas CF pokazał trzy.