Liga hiszpańska - 24. kolejka Segunda B: CD Guijuelo - Club Haro Deportivo 2-0 (1-0)

W pojedynku 24. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 9 lutego, drużyna Guijuelo wygrała z Haro Deportivem 2-0 (1-0). Starcie odbyło się na Estadio Municipal de Guijuelo.

24. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-02-09 17:00 | Stadion: Estadio Municipal de Guijuelo | Arbiter: José Fernández
CD Guijuelo
Club Haro Deportivo
2
0
A. Bogdan 34'
Pepe Carmona 49'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Carlos Rubén z jedenastki gospodarzy. Była to 16. minuta meczu.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Guijuelo w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 34. minucie bramkę zdobył Andi Bogdan.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Guijuelo.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł kolejny gol w tym spotkaniu. W pierwszych minutach drugiej połowy wynik ustalił Pepe Carmona.

W 51. minucie arbiter przyznał kartkę Ibrahimie Diengowi z Haro Deportiva. W 63. minucie Ibrahima Dieng został zastąpiony przez Mikela Buena. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Guijuelo doszło do zmiany. Urko Vera wszedł za Yassina Fékira.

W 66. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Pepe Carmonę z Guijuelo, a w 68. minucie Facunda Ballarda z drużyny przeciwnej. Chwilę później trener Haro Deportiva postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 69. minucie na plac gry wszedł Joseba García, a murawę opuścił Pirri. Niedługo później trener Guijuelo postanowił bronić wyniku. W 85. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Pepe Carmonę wszedł Răzvan Ochiroşii, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi gospodarzy utrzymać prowadzenie.

W tej samej minucie Txema Pan został zmieniony przez Javiera Ibáñeza, co miało wzmocnić jedenastkę Haro Deportiva. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Luisa Larę na Ricarda Manganę. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-0.

Javier Martínez Barrio
 34′ Andi Bogdan Stalea
Marcos Pierrugues Galende69′
 49′ 66′ 85′ José Carmona Rodríguez
Facundo Daniel Ballardo Bassano68′
16′ Carlos Rubén Esteban Rodríguez
Ibrahima Dieng51′ 63′
Cristóbal Gil Martín
Óscar Loza Merino
89′ Luis Lara Roa
Isaac Manjón Chaparro
65′ Yassin Fékir
José María Pan Fernández85′
Carlos Molina Segura
Taliby Konaté Diakite
89′ Ricardo Enrique Mangana Barberá
Javier José Ibáñez Blanco85′
85′ Răzvan Iulian Ochiroşii
Joseba García Quintana69′
Julien Fernandes de Sousa Almeida
Josua Pérez García
Juan Antonio Segura García
Mikel Bueno Apodaca63′
65′ Urko Vera Mateos

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.