Reklama

Reklama

Liga hiszpańska - 23. kolejka Segunda B: CF Badalona - UE Cornellà 0-2 (0-0)

W meczu 23. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 2 lutego, drużyna Badalony przegrała z UE Cornellà 0-2 (0-0). Pojedynek odbył się na Estadi Municipal de Badalona.

W  meczu 23. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 2 lutego, drużyna Badalony przegrała  z UE Cornellà  0-2 (0-0). Pojedynek odbył się na Estadi Municipal de Badalona.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 spotkań drużyna Badalony wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Adri Díaz z jedenastki gospodarzy. Była to 32. minuta spotkania.

Reklama

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 59. minucie Adri Díaz zastąpił Joela Lassa. Trener UE Cornellà postanowił zagrać agresywniej. W 74. minucie zmienił pomocnika Pabla Fernándeza i na pole gry wprowadził napastnika Víctora De Baunbauga. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego jedenastka zdołała strzelić gola i wygrać spotkanie.

Wysiłki podejmowane przez drużynę UE Cornellà w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na 13 minut przed zakończeniem starcia bramkę zdobył Juan Becerra. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego czwarte trafienie w sezonie.

Na murawie, jak to często zdarzało się Badalonie w tym sezonie, pojawił się Kilian Durán, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 80. minucie Ivána Malóna. Rezultat meczu pokazał, że zmiana tym razem nie pomogła drużynie. W tej samej minucie w zespole Badalony doszło do zmiany. Máyor wszedł za Crisa Montes'a. W 82. minucie sędzia pokazał kartkę Robustému z Badalony.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników UE Cornellà w 82. minucie spotkania, gdy Pol Moreno zdobył drugą bramkę. Na siedem minut przed zakończeniem pojedynku kartkę otrzymał Marc Carbó z drużyny gospodarzy.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Sędzia nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom Badalony pokazał trzy żółte.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

9 lutego drużyna Badalony rozegra kolejny mecz na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Club Lleida Esportiu. Tego samego dnia Club Gimnastic de Tarragona zagra z drużyną UE Cornellà na jej terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL