Liga hiszpańska - 22. kolejka Segunda B: Real Oviedo Vetusta - Las Palmas II 0-0

26 stycznia na Estadio El Requexón odbyło się spotkanie 22. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Realu Oviedo Vetusta i Las Palmas II. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

22. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-01-26 12:00 | Stadion: Estadio El Requexón | Arbiter: Jayro Muñoz
Real Oviedo Vetusta
UD Las Palmas Atlético
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Realu Oviedo Vetusta.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 18. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

W 52. minucie Ale Ojeda został zastąpiony przez Robera Mañasa. W 57. minucie w drużynie Las Palmas II doszło do zmiany. Josemi Castañeda wszedł za Alberta Reinę.

Po chwili trener Realu Oviedo Vetusta postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 66. minucie na plac gry wszedł Aitor Lorea, a murawę opuścił Víctor Villacañas. Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia przyznał kartkę Juanowi Rodríguezowi z jedenastki gości. W 74. minucie w zespole Realu Oviedo Vetusta doszło do zmiany. Javi Cueto wszedł za Rikiego Rodrígueza.

Chwilę później trener Las Palmas II postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 75. minucie zastąpił zmęczonego Marę. Na boisko wszedł Joel Del Pino, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Na dziewięć minut przed zakończeniem starcia w drużynie Realu Oviedo Vetusta doszło do zmiany. Josín wszedł za Javiego Miera. Od 86. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości.

David Camacho Eugenio
45′ Pierre Cornud
Jesús Fortes Socas90′
Jorge Mier Martínez
Daniel Jesús Martín Gil
Andoni Ugarte Mendizábal
Ismael Said Athuman González
81′ Javier Mier Martínez
Alberto Reina Campos57′
74′ Ricardo Rodríguez Gil Carcedo
Pablo Haro Hernanz86′
66′ Víctor Villacañas Morales
Juan Alejandro Ojeda Gil52′
Jaume Valens Cardell
Jaylan Ernest Hankins
David Amez Ramos
Manuel Jesús Alemán Vélez
81′ José Antonio Martínez Alvárez
José Miguel Castañeda Macho57′
74′ Javier Cueto Suárez
Diego Martínez Hernández
66′ Aitor Lorea Vergara
Joel Del Pino Lorenzo Gil75′
Marcelo Del Olmo Vázquez
Roberto Nuñez Mañas52′
Steven Nicanor Prieto Morales

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze Realu Oviedo Vetusta otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy sześć.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.