Liga hiszpańska - 21. kolejka Segunda B: San Fernando - Granada II 2-3 (1-1)

W pojedynku 21. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 19 stycznia, zespół San Fernando przegrał z Granadą II 2-3 (1-1). Starcie odbyło się na Estadio Iberoamericano 2010.

21. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-01-19 17:00 | Stadion: Estadio Iberoamericano 2010 | Arbiter: Francisco Fernández
Migue García 90'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Jedenastka Granady II wygrała dwa razy, zremisowała sześć, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze San Fernando otworzyli wynik. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Pedro Carneiro.

W 31. minucie kartką został ukarany Jorge García, zawodnik San Fernando.

Piłkarze gości nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 41. minucie Nuha Marong wyrównał wynik meczu.

Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter pokazał kartkę Isiemu Gómezowi z jedenastki gości. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 54. minucie sędzia ukarał kartką Antonia Montora, zawodnika gości. W 57. minucie Pedro Carneiro zastąpił Alexandra Toscana.

W 64. minucie kartkę dostał Francis Ferrón z San Fernando. Chwilę później trener San Fernando postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Tomás Attis, a murawę opuścił Omar Perdomo. A kibice Granady II nie mogli już doczekać się wprowadzenia Ismaela Ruiza. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Isi Gómez. To była dobra decyzja, ponieważ jego zespołowi udało się strzelić dającego prowadzenie gola.

W 73. minucie w jedenastce San Fernando doszło do zmiany. Roger Marcè wszedł za Jorge Garcíę.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Granady II w 73. minucie spotkania, gdy Antonio Aranda zdobył drugą bramkę.

Jedenastka Granady II krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko sześć minut, ponieważ zespół gospodarzy doprowadził do remisu. Gola strzelił Roger Marcè. W 82. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Nuhę Marong z Granady II, a w 88. minucie Rogera Marcè'a z drużyny przeciwnej.

Kilka chwil później okazało się, że dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Granady II przyniosły efekt bramkowy. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Migue García.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-3.

José Sánchez Martínez
31′ 73′ Jorge Luis García Salmón
Francisco José Serrano Santos
 18′ 57′ Pedro Zêzere Neves Carneiro
Antonio José Aranda Subiela  73′ 85′
Raúl Palma Lozano
Isaac Gómez Sánchez44′ 67′
Hugo Rodríguez Romero
Mario Rodríguez Ruiz82′
64′ Francisco Jesús Ferrón Ruiz
Jordan Sebban
65′ José Omar Perdomo Machado
Nuha Marong Krubally  41′ 82′
Eleftherios Astras
Arnau Fàbrega Mañas
73′  79′ 88′ Roger Marcè Torres
Caio Emerson Pereira Marques da Silva85′
57′ Alexandro Daniel Toscano Llordal
Jesús Rodríguez Ortuño
65′ Tomás Adriel Attis
Rubén Sánchez Pérez Cejuela

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy w pierwszej połowie, a w drugiej dwie. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dwie.