Liga hiszpańska - 20. kolejka Segunda División: Extremadura UD - Malaga Club de Futbol 0-0

W starciu 20. kolejki hiszpańskiej Segunda División, które rozegrane zostało 15 grudnia, drużyna Extremadury zremisowała z Malaga CF 0-0. Mecz na Estadio Francisco de la Hera w Almendralejo obejrzało 3 264 widzów.

20. kolejka Hiszpania - Segunda División
2019-12-15 12:00 | Stadion: Estadio Francisco de la Hera | Widzów: 3264 | Arbiter: Santiago Varón
Extremadura UD
Malaga Club de Futbol
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Extremadury wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Luis Hernández z Malaga CF. Była to 21. minuta meczu.

Trener Malaga CF postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Renato Santos, a murawę opuścił Mohamed Benkhemassa. W 58. minucie Juan Carlos został zmieniony przez Juana Añora.

W 61. minucie w drużynie Extremadury doszło do zmiany. Nono wszedł za Óscara Pinchiego. W 62. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jorge Zarfina z Extremadury, a w 74. minucie Diego Gonzáleza z drużyny przeciwnej. Kibice Extremadury nie mogli już doczekać się wprowadzenia Carlosa Valverdego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Fran Cruz.

W 89. minucie Armando Sadiku został zmieniony przez Julia Martíneza, co miało wzmocnić zespół Malaga CF. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Kike Márqueza na Víctora Pastranę. W drugiej minucie doliczonego czasu gry sędzia pokazał kartkę Kike Márquezowi z jedenastki gospodarzy.

Miguel Ángel Garrido Cifuentes
79′ Francisco de Paula Pablo Cruz Torres
Keidi Bare
62′ Jorge Giovani Zarfino Calandria
Mohamed Benkhemassa46′
Luis Alfonso Ledesma Galán
Adrián González Morales
61′ Óscar Francisco García Quintela
Antonio Cortés Heredia
90′ 90′ Enrique Márquez Climent
José Luis Muñoz León
61′ David González Plata
Juan Pablo Añor Acosta58′
90′ Víctor Pastrana Carrasco
Badr Boulhroud
Airam Cabrera
Julio Martínez Cortés89′
79′ Carlos Javier Valverde Doblado
Renato João Saleiro Santos46′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.