Liga hiszpańska - 20. kolejka Segunda B: Real Linese - Villarrobledo 1-0 (0-0)

W meczu 20. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 12 stycznia, jedenastka Realu Linese zwyciężyła z Villarrobledo 1-0 (0-0). Spotkanie odbyło się na Estadio Municipal de La Línea de la Concepción w La Línei de la Concepciónie.

20. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-01-12 12:00 | Stadion: Estadio Municipal de La Línea de la Concepción | Arbiter: F. Hernández Maeso
Real Balompédica Linense
CP Villarrobledo
1
0
Alhassan Koroma 87'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Realu Linese.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w meczu obejrzał José Rodríguez z Villarrobledo. Była to 37. minuta starcia.

Drugą połowę drużyna Realu Linese rozpoczęła w zmienionym składzie, za Faites'a Makossę wszedł Bakr Abdellaoui. Na murawie, jak to często zdarzało się Villarrobledo w tym sezonie, pojawił się Dani Lozano, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 46. minucie Diego Toribia. Rezultat meczu pokazał, że zmiana tym razem nie pomogła drużynie.

A kibice Realu Linese nie mogli już doczekać się wprowadzenia Alhassana Koromę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Tito Malagón. Posunięcie trenera było słuszne. Alhassana Koromę zdobył zwycięską bramkę w 87. minucie spotkania. W 70. minucie José Carrasco został zastąpiony przez Sergia Rodrígueza.

Jedyną bramkę meczu dla Realu Linese zdobył Alhassan Koroma w 87. minucie.

José Antonio Salcedo Sánchez
70′ José Manuel Carrasco Correa
Juan Manuel Montero Sánchez
61′ Alberto Malagón Amate
Diego Toribio Corrales46′
46′ Faites Prévu Kaya Makosso
Daniel Lozano Pérez46′
70′ Sergio Rodríguez Sánchez
Miguel Ángel Cano Ruiz84′
46′ Bakr Sadiq Abdellaoui

Javier Alejandro Forján Gutiérrez

61′  87′ Alhassan Koroma

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Villarrobledo przyznał jedną żółtą.