Liga hiszpańska - 2. kolejka Segunda División: CD Castellón - Malaga Club de Futbol 0-1 (0-1)

W meczu 2. kolejki hiszpańskiej Segunda División, który rozegrany został 19 września, zespół Castellónu przegrał z Malaga CF 0-1 (0-1). Spotkanie odbyło się na Nou Estadi Castalia w Castellón de la Planej.

Ramón Enríquez 18'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Malaga CF wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Jedyną bramkę meczu dla Malaga CF zdobył Ramón Enríquez w 18. minucie.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Malaga CF: Mohamedowi Benkhemassie w 39. i José Matosowi w 43. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Malaga CF.

Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 54. minucie, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Josepowi Señému i Albertowi Escassiemu. W 57. minucie Mohamed Benkhemassa zastąpił Badra Boulhrouda.

Między 64. a 75. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Castellónu i jedną drużynie przeciwnej. Trener Castellónu postanowił zagrać agresywniej. W 78. minucie zmienił pomocnika Josepa Señégo i na pole gry wprowadził napastnika Césara Díaza. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Między 79. a 85. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gości.

Daniel Barrio Álvarez85′
64′ Adrián Lapeña Ruiz
Iván Calero Ruiz73′
75′ Joseba Muguruza Bengoa
Ismael Casas Casado89′
70′ Eneko Satrústegui Plano
Mohamed Benkhemassa39′ 57′
71′ Carles Salvador Vidal
Alberto Escassi Oliva54′
54′ 78′ Josep Señé Escudero
Juan De Dios Rivas Margalef83′
78′ Juan Tomás Ortuño Martínez
Cristian Rodríguez Pérez
59′ Rubén Díez Adán
Cayetano Quintana Hernández79′ 81′
Felipe Galvis Doménech
Gonzalo Alejandro Crettaz
Carlos Javier Delgado Rodríguez
Alejandro Benítez Palomero
70′ Víctor García Marín
Issa Fomba
78′ Álvaro Fidalgo Fernández
Sergio Guerrero Romero
71′ Luís Gustavo Ledes Evangelista dos Santos
David Larrubia Romano
David Cubillas Peña
Esteban Rolón89′
78′ César Díaz Martínez
Hicham Boussefiane89′
Paolo Fernandes Cantin
Jesús Hoyos Hidalgo
59′ Jordi Sánchez Ribas
Carlos Orlando Sa81′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał trzy żółte kartki zawodnikom Castellónu, natomiast piłkarzom gości przyznał siedem.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast jedenastka Malaga CF w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.