Liga hiszpańska - 2. kolejka Segunda B: Real Linese - Murcia CF 1-0 (1-0)

1 września w La Línei de la Concepciónie odbyło się starcie 2. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Realu Linese i Murcia CF. Mecz zakończył się zwycięstwem Realu Linese 1-0.

2. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-09-01 19:00 | Stadion: Estadio Municipal de La Línea de la Concepción | Arbiter: Samir Amar
Real Balompédica Linense
Universidad Católica de Murcia CF
1
0
Tomás Sánchez 25'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 pojedynków drużyna Murcia CF wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Cristianowi Galasowi z jedenastki gości. Była to 19. minuta pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Realu Linese w 25. minucie spotkania, gdy Tomás Sánchez strzelił pierwszego gola. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Realu Linese.

Drugą połowę jedenastka Murcia CF rozpoczęła w zmienionym składzie, za Alejandra Camacha wszedł Manu Justo. W 56. minucie Álvaro Barbosa został zastąpiony przez Javiego Morena.

W 58. minucie Mousa Bandeh został zmieniony przez Tita Malagóna, a za Luisa Alcaldego wszedł na boisko Haritz Albisua, co miało wzmocnić zespół Realu Linese. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Carlosa Lópeza na Alejandra Chavera. W 61. minucie arbiter ukarał żółtą kartką José Carrasca z Realu Linese, a w 67. minucie Carlosa Lópeza z drużyny przeciwnej. Niedługo później trener Realu Linese postanowił bronić wyniku. W 85. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Igora Martíneza wszedł Sergio Rodríguez, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi gospodarzy utrzymać prowadzenie.

W 89. minucie kartkę dostał Haritz Albisua, zawodnik gospodarzy. W drugiej połowie nie padły bramki.

Ian Cassaró Usart
58′ Mousa Bandeh Kandeh
Hugo Álvarez Quintas
61′ José Manuel Carrasco Correa
Cristian Galas Nebot19′
 25′ Tomás Sánchez Mesa
Adán Gurdiel Mella
Jordan Sánchez Valera
Isaac Aketxe Barrutia
Álvaro Vega Suárez
Alejandro Camacho Ramírez46′
70′ Luis Alejandro Alcalde Martínez
Víctor Díaz Suárez
Abdaoul Bandaogo
Carlos José López García67′ 68′
85′ Igor Martínez Caseras
Johan Alexander Terranova Montoya
85′ Sergio Rodríguez Sánchez
Alejandro Chavero Muñoz68′
70′ 89′ Haritz Albisua Laskurain
Manuel Justo Román46′
58′ Alberto Malagón Amate
Sergio León Soto
Bakr Sadiq Abdellaoui
Javier Moreno Sánchez56′
Alhassan Koroma
Christian Perales Moyá

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.