Liga hiszpańska - 2. kolejka Segunda B: Marbella FC - CP Villarrobledo 2-1 (1-0)

1 września odbył się pojedynek 2. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Marbelli i Villarrobledo. Mecz zakończył się zwycięstwem Marbelli 2-1.

2. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-09-01 11:00 | Stadion: Estadio Municipal Antonio Lorenzo Cuevas | Arbiter: Alexander González
Iñaki 90'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tuż po rozpoczęciu meczu jedenastka gospodarzy trafiła do bramki rywala. W drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Saúl.

Między 26. a 37. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Villarrobledo i jedną drużynie przeciwnej. W 40. minucie Paulo Vitor zastąpił Yaimila Medinę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Marbelli.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Villarrobledo: Manolowi Molinie w 46. i Juanmie Montero w 56. minucie. W 57. minucie w drużynie Marbelli doszło do zmiany. Álex Bernal wszedł za Alejandra Faurlina.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Marbelli w 59. minucie spotkania, gdy Óscar García strzelił z karnego drugiego gola. W 63. minucie boisko opuścili piłkarze gości: Dani Lozano, Pekes, a na ich miejsce weszli Chato, Isma.

Po chwili trener Marbelli postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 73. minucie zastąpił zmęczonego Elíasa Péreza. Na boisko wszedł Javier Añón, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 81. minucie arbiter wręczył kartkę Iñakiemu z Villarrobledo. Na trzy minuty przed zakończeniem starcia w zespole Villarrobledo doszło do zmiany. Teo Tirado wszedł za Agustína Alonsa.

Trzeba było trochę poczekać, aby Iñaki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Villarrobledo, zdobywając bramkę w drugiej minucie doliczonego czasu starcia pojedynku. Jedenastce Villarrobledo zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny Marbelli.

Pablo García Moreno37′
 2′ Saúl González Real
Juan Manuel Montero Sánchez56′
28′ 57′ Alejandro Damián Faurlin
Daniel Rubio de la Cruz26′ 63′
73′ Elías Pérez Sastre
Ignacio Segura Carrión  90′ 81′
40′ Paulo Vitor Fernandes Pereira
Agustín Rafael Alonso Cavallaro87′
 59′ (k.) Óscar García Guerrero
Borja Collado Ruiz
73′ Javier Añón Esteban
Daniel Lozano Pérez63′
57′ Alejandro Bernal Carreras
Teodoro José Tirado García87′
José Manuel Martínez Bel
Miguel Ángel Cano Ruiz63′
40′ Yaimil José Medina Rodríguez

Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy pięć.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.