Liga hiszpańska - 2. kolejka Segunda B: Granada II - San Fernando 0-0

W starciu 2. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 1 września, drużyna Granady II zremisowała z San Fernando 0-0.

2. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-09-01 11:30 | Stadion: Ciudad Deportiva del Granada CF | Arbiter: R. Chavet García
Club Recreativo Granada
San Fernando CD
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Zespół Granady II wygrał dwa razy, zremisował pięć, a przegrał tylko raz.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę drużyna Granady II rozpoczęła w zmienionym składzie, za Jordana Sebbana wszedł Isi Gómez. W 56. minucie Pedro Ríos został zmieniony przez Omara Perdomę.

W 70. minucie w zespole Granady II doszło do zmiany. Caio Emerson wszedł za Ruiego Sousę. Chwilę później trener Granady II postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 74. minucie zastąpił zmęczonego Ismaela Ruiza. Na boisko wszedł Yael Ballesteros, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na 11 minut przed zakończeniem meczu kartkę dostał Alberto López, piłkarz Granady II.

W 80. minucie w jedenastce San Fernando doszło do zmiany. Bruno Herrero wszedł za Hugona Rodrígueza. Niedługo później trener San Fernando postanowił bronić wyniku. W pierwszej minucie doliczonego czasu pojedynku postawił na defensywę. Za pomocnika Jorge Garcíę wszedł Oca, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi San Fernando utrzymać remis.

Rubén Ramos González
79′ Alberto López Jiménez
Jorge Luis García Salmón90′
74′ Ismael Ruiz Sánchez
Raúl Palma Lozano
46′ Jordan Sebban
Pedro Ríos Maestre56′
Alejandro Viedma Vega
Hugo Rodríguez Romero80′
70′ Rui Pedro da Silva e Sousa
Ismael Gallar Nieto
74′ Yael Ballesteros García
Moisés García Rosa
46′ Isaac Gómez Sánchez
Antonio José Oca Contreras90′
Adrián Butzke Benavides
Francisco Javier Gómez Romero
70′ Caio Emerson Pereira Marques da Silva
Bruno Herrero Arias80′
Adrián Rivas Sánchez
José Omar Perdomo Machado56′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie ukarał zawodników San Fernando żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy pokazał jedną żółtą.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.