Liga hiszpańska - 19. kolejka Segunda B: Club Recreativo Granada - Algeciras CF 0-0

W starciu 19. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 4 stycznia, zespół Granady II zremisował z Algecirasem 0-0. Pojedynek odbył się na Ciudad Deportiva del Granada CF.

19. kolejka Hiszpania - Segunda B
2020-01-04 15:45 | Stadion: Ciudad Deportiva del Granada CF | Arbiter: C. Carbonell Hernández
Club Recreativo Granada
Algeciras CF
0
0

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 16. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Héctora Martíneza z Granady II, a w 27. minucie Borję Vicent z drużyny przeciwnej.

W 52. minucie kartką został ukarany Iván Turrillo, piłkarz Algecirasu. W 58. minucie Antonio Domínguez zastąpił Caturlę.

W 62. minucie w drużynie Granady II doszło do zmiany. Ismael Ruiz wszedł za Yaela Ballesterosa. Trener Granady II postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Viedmę i na pole gry wprowadził napastnika Caia Emersona, który w bieżącym sezonie ma na koncie jedną bramkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. Między 65. a 74. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy.

W 75. minucie Pepe Sánchez został zmieniony przez Carlosa Garrida, co miało wzmocnić jedenastkę Granady II. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ivána Turrilla na Jorge Barbę. Po chwili trener Algecirasu postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 82. minucie na plac gry wszedł Antonio Sánchez, a murawę opuścił Mario Martos.

Fernando López Huete
16′ Héctor Martínez Torres
Álvaro Benítez Huelva
65′ Antonio Montoro Rodríguez
Jesús Braganza Carpio
74′ 75′ José Sánchez Martínez
José María Mazuecos Morales
Antonio José Aranda Subiela
Pablo Ganet Cómitre
62′ Yael Ballesteros García
Antonio Manuel González Gómez
Miguel Alberto García Díaz
Iván Turrillo Caballero52′ 76′
69′ Isaac Gómez Sánchez
Borja Vicent Garcés27′
Mario Rodríguez Ruiz
Karim Aboubakar
62′ Alejandro Viedma Vega
Antonio Dominguez58′
Rubén Sánchez Pérez Cejuela
Mario Martos Serrano82′
Luka Gugeshashvili
Benito Del Valle Ortegón
75′ Carlos Garrido Serrano
Manuel Jesús Cerpa González
62′ Ismael Ruiz Sánchez
Gonzalo Almenara Hernández
Jordan Sebban
Jorge Barba González76′
Adrián Butzke Benavides
Francisco Jesús Caturla Corpas58′
62′ Caio Emerson Pereira Marques da Silva
Alejandro López Escalante
Jesús Rodríguez Ortuño
Antonio Manuel Sánchez Expósito82′

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia ukarał żółtymi kartkami czterech zawodników gospodarzy. Pokazał im jedną żółtą kartkę w pierwszej i trzy w drugiej połowie meczu. Piłkarze Algecirasu dostali jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.