Liga hiszpańska - 17. kolejka Segunda B: Marbella FC - Algeciras CF 0-0

W pojedynku 17. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 14 grudnia, zespół Marbelli zremisował z Algecirasem 0-0. Spotkanie odbyło się na Estadio Municipal Antonio Lorenzo Cuevas.

17. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-12-14 17:00 | Stadion: Estadio Municipal Antonio Lorenzo Cuevas | Arbiter: Juan Peña
Marbella FC
Algeciras CF
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć starć zespół Marbelli wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo trzy razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Álvaro Benítez z drużyny gości. Była to 35. minuta spotkania.

W 56. minucie w jedenastce Marbelli doszło do zmiany. Marcos Ruiz wszedł za José Cruza. Po chwili trener Marbelli postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Manel Martínez, a murawę opuścił Javier Añón.

Trener Algecirasu postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Jorge Barbę i na pole gry wprowadził napastnika Antonia Domíngueza, który w bieżącym sezonie ma na koncie siedem bramek. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 70. minucie Paulo Vitor został zmieniony przez Mustafę Azmana. W 86. minucie arbiter pokazał kartkę Saúlowi, piłkarzowi Marbelli.

Fernando López Huete
56′ José Manuel Cruz Orozco
Álvaro Benítez Huelva35′
86′ Saúl González Real
Jesús Braganza Carpio
Daniel Pérez Serrano
Manuel Jesús Cerpa González
Carlos Redruello Nimo
José María Mazuecos Morales
65′ Javier Añón Esteban
Iván Turrillo Caballero73′
70′ Paulo Vitor Fernandes Pereira
Francisco Jesús Caturla Corpas73′
56′ Marcos Ruiz Márquez
Daniel Gallardo Aragón
Juergen Farid Elitim Sepúlveda
Alejandro López Escalante
Elías Pérez Sastre
Antonio Dominguez65′
70′ Mustafá Azman Zeinha
Antonio López García
65′ José Manuel Martínez Bel
Antonio Manuel Sánchez Expósito82′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.