Liga hiszpańska - 17. kolejka Segunda B: Granada II - Sevilla Atlético 0-0

W meczu 17. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 14 grudnia, zespół Granady II zremisował z Sevillą Atlético 0-0. Pojedynek odbył się na Estadio Nuevo Los Cármenes.

17. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-12-14 18:30 | Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes | Arbiter: Rubén Ruipérez
Club Recreativo Granada
Sevilla Atlético
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć spotkań drużyna Granady II wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między trzecią a 37. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

W 57. minucie Ibrahim Diabate został zmieniony przez José Larę. Między 64. a 70. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Trener Granady II postanowił zagrać agresywniej. W 71. minucie zmienił pomocnika Antonia Arandę i na pole gry wprowadził napastnika Caia Emersona, który w bieżącym sezonie ma na koncie jednego gola. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W tej samej minucie Rubén Sánchez został zmieniony przez Adriána Butzkego, a za Isiego Gómeza wszedł na boisko Ismael Ruiz, co miało wzmocnić zespół Granady II. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ivána Romerę na Pejiña oraz José Ama na Jaime Lópeza. Między 74. a 89. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Granady II i jedną drużynie przeciwnej.

Luis Alberto García Pacheco
18′ Alberto López Jiménez
José María Amo Torres70′ 90′
64′ Antonio Montoro Rodríguez
Juan Berrocal González3′
José Sánchez Martínez
Alejandro Robles García37′
Francisco José Serrano Santos
Felipe Rodríguez Chacartegui89′
71′ Antonio José Aranda Subiela
José Mena Rodríguez
Yael Ballesteros García
Pedro Ortiz Bernat
75′ 82′ Isaac Gómez Sánchez
Genaro Rodríguez Serrano
Mario Rodríguez Ruiz
Juan Luis Sánchez Velasco
Alejandro Viedma Vega
Ibrahim Yalatif Diabate10′ 57′
71′ Rubén Sánchez Pérez Cejuela
Iván Romero de Ávila Araque75′
Luka Gugeshashvili
Alfonso Pastor Vacas
Carlos Garrido Serrano
Francisco Carmona García
82′ Ismael Ruiz Sánchez
Javier Vázquez López
71′ Adrián Butzke Benavides
José Alonso Lara57′ 65′
Rui Pedro da Silva e Sousa
Francisco Jesús Crespo García75′
71′ 74′ Caio Emerson Pereira Marques da Silva
Jaime López Rodríguez90′
Jesús Rodríguez Ortuño
Diego José García Moreno

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Sevilli Atlético w pierwszej połowie, w drugiej także trzy. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej trzy.