Liga hiszpańska - 16. kolejka Segunda B: UD Melilla - CD Atlético Baleares 0-0

8 grudnia na Estadio Álvarez Claro odbyło się spotkanie 16. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami Melilli i Atlético Baleares. Mecz zakończył się remisem 0-0.

16. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-12-08 11:30 | Stadion: Estadio Álvarez Claro | Arbiter: Fernando Román Román
UD Melilla
CD Atlético Baleares
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Atlético Baleares wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę drużyna Atlético Baleares rozpoczęła w zmienionym składzie, za José Perisa wszedł Borja Emeterio. W 54. minucie David Haro został zastąpiony przez Marca Rovirolę.

A kibice Melilli nie mogli już doczekać się wprowadzenia Hichama. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić David Ramos. Między 64. a 80. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Melilli doszło do zmiany. Héctor Gómez wszedł za Ruana.

Po chwili trener Atlético Baleares postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 81. minucie na plac gry wszedł Arturo, a murawę opuścił Jorge Ortiz. W 84. minucie w drużynie Melilli doszło do zmiany. Juanan Entrena wszedł za Mawiego.

Gorka Iturraspe Derteano
61′ David Ramos Guillén
Jorge Ortiz Mendoza81′
73′ Juan Ramón Ruano Santana
Alberto Villapalos Muñoz
84′ Manuel Sánchez Aragón
Alberto Gil Barea
84′ Juan Antonio Entrena Gálvez
Marc Rovirola Moreno54′
73′ Héctor Gómez Domínguez
Diego Cervero Otero
61′ 71′ Hicham Khaloua
Arturo Juan Rodríguez Pérez-Reverte81′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom Atlético Baleares przyznał dwie.