Liga hiszpańska - 15. kolejka Segunda División: Malaga Club de Futbol - CF Fuenlabrada 0-0

10 listopada na Estadio La Rosaleda w Maladze odbyło się spotkanie 15. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Malaga CF i Fuenlabrady. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 15 733 widzów.

15. kolejka Hiszpania - Segunda División
2019-11-10 18:00 | Stadion: Estadio La Rosaleda | Widzów: 15733 | Arbiter: Juan Luis Pulido Santana
Malaga Club de Futbol
CF Fuenlabrada
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między szóstą a 28. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

W 38. minucie Renato Santos zastąpił Badra Boulhrouda. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 57. a 72. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Malaga CF i jedną drużynie przeciwnej. W 78. minucie Oriol Riera został zmieniony przez Héctora Hernándeza, co miało wzmocnić jedenastkę Fuenlabrady. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Hichama Boussefianego na Lorenza Gonzaleza oraz Daniego Pacheca na Kekę.

Trener Fuenlabrady postanowił zagrać agresywniej. W pierwszej minucie doliczonego czasu starcia zmienił pomocnika Hugona Frailego i na pole gry wprowadził napastnika Jeissona Martíneza, który w bieżącym sezonie ma na koncie jedną bramkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Mikel Iribas Aliende
57′ Luis Hernández Rodríguez
José León Bernal
Mikel Villanueva Álvarez
David Prieto72′
Juan Pablo Añor Acosta
Randy Nteka
23′ Mohamed Benkhemassa
Pablo Clavería Herráiz28′
82′ Hicham Boussefiane
Marquez Crespo Cristóbal6′
Antonio Cortés Heredia
Hugo Fraile Martín90′
88′ Daniel Pacheco Lobato
Oriol Riera Magem78′
38′ Renato João Saleiro Santos
Pathé Ciss
38′ 68′ Badr Boulhroud
Alejandro Vallejo Mínguez
88′ Sergio Gontan Gallardo
José Francisco Agulló Sevilla
Esteban Rolón
Héctor Hernández Marrero78′
82′ Lorenzo José González Montesdeoca
Jeisson Enrique Martínez Aranibar90′

Przewaga jedenastki Malaga CF w posiadaniu piłki była ogromna (69 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze tylko zremisowali. Wyjątkowa nieporadność napastników Fuenlabrady była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, a w drugiej dwie. Zawodnicy Fuenlabrady obejrzeli w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej jedną mniej.

Drużyna Malaga CF wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.