Liga hiszpańska - 15. kolejka Segunda B: UE Llagostera - Valencia CF II 1-1 (1-0)

1 grudnia na Estadio Municipal de Llagostera odbyło się spotkanie 15. kolejki hiszpańskiej Segunda B pomiędzy drużynami UE Llagostera i Valencii CF II. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

15. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-12-01 12:00 | Stadion: Estadio Municipal de Llagostera | Arbiter: Carlos Aranda
UE Llagostera Costa Brava
Valencia CF Mestalla
1
1
Nahuel Arroyo 5'
Jordi Sánchez 73'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Jedenastka UE Llagostera wygrała aż pięć razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to zawodnicy UE Llagostera otworzyli wynik. W piątej minucie dającą prowadzenie bramkę dla piłkarzy gospodarzy zdobył Nahuel Arroyo.

Od 22. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki UE Llagostera.

W 64. minucie Alfred Planas został zmieniony przez Carlosa Gonzáleza. Chwilę później trener UE Llagostera postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 67. minucie na plac gry wszedł Anselm Pasquina, a murawę opuścił Nahuel Arroyo.

Drużyna gospodarzy długo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to aż 68 minut, jednak zespół Valencii CF II doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Jordi Sánchez. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Jordiemu Sánchezowi z Valencii CF II. Była to 79. minuta pojedynku. A kibice Valencii CF II nie mogli już doczekać się wprowadzenia Pabla Jiméneza. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Sergio Moreno. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Javier Jiménez García
 5′ 22′ 67′ Nahuel Arroyo Mazorra
José Pascual Alba Seva
78′ Sergio Cortés Zamorano
Vicente Esquerdo Santas
David García Gall
Adrián Gómez Ramírez
Santiago Magallán
Alfred Planas Moya64′
83′ Gil Muntadas Cumbrubí
Sergio Moreno Martínez86′
45′ Fernando Andreu Lahrach
Yunus Dimoara Musah
78′ Adrián Lledó Iglesias
Carlos Pérez Sánchez
83′ Mamadou Kanteh Danjo
Francisco Carlos González Cabrera64′
67′ Anselm Pasquina Ureña
Pablo Jiménez García86′

Zespół UE Llagostera zagrał bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter starał się panować nad sytuacją i chętnie wyciągał kolorowe kartoniki, niestety nawet to nie ochłodziło rozgrzanych głów zawodników. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedenastka UE Llagostera w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.