Liga hiszpańska - 15. kolejka Segunda B: Orihuela CF - CF La Nucía 0-0

W spotkaniu 15. kolejki hiszpańskiej Segunda B, które rozegrane zostało 30 listopada, drużyna Orihueli zremisowała z La Nucía 0-0. Mecz odbył się na Estadio Municipal Los Arcos.

15. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-30 17:00 | Stadion: Estadio Municipal Los Arcos | Arbiter: Víctor García
Orihuela CF
CF La Nucía
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Drużyna Orihueli wygrała aż trzy razy, zremisowała cztery, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Orihuela: Andrésowi Sánchezowi w 18. i Antoniowi Martínezowi w 45. minucie.

W 52. minucie czerwoną kartkę obejrzał Emilio Romero, tym samym drużyna gospodarzy musiała prawie całą drugą połowę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik. W konsekwencji czerwonej kartki dla bramkarza, która spadła na Orihueli jak grom z jasnego nieba, trener w 54. minucie ściągnął z boiska napastnika Antonia Martíneza, by za niego między słupkami mógł stanąć rezerwowy bramkarz zespołu Aitor Arias.

W 60. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Chechu Floresa z Orihueli, a w 62. minucie Frana Morenę z drużyny przeciwnej. W tej samej minucie za Andrésa Sáncheza wszedł Brian Pallarés. W 67. minucie w drużynie Orihueli doszło do zmiany. José Carlos wszedł za Javiego Llora.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom La Nucía: Juananowi w 77. i José Hermosie w 79. minucie. W tej samej minucie trener La Nucía postanowił wzmocnić linię pomocy i w 79. minucie zastąpił zmęczonego José Miñana. Na boisko wszedł Rubén Saiz, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w samej końcówce pojedynku, sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Carlosowi Badalowi i Pablowi Morgadowi.

CF La Nucía
52′ Emilio José Romero Belluga
Óscar Fornés López
Maximiliano Javier Amondarain Colzada
Julen Monreal Perales
89′ Carlos Badal Andani
Juan Manuel Ortiz Palazón
60′ Francisco Javier Flores Gómez
Mikel Solís Soler
Rodrigo Ángel Gil Torres
Juan Antonio Casanova Vidal77′
67′ Javier Llor Igualada
José Manuel Hermosa Melis79′
18′ 62′ Andrés José Sánchez Franco
José Luis Miñano García79′
Juan Carlos Fernández Marín
José Antonio Belmonte Pérez
45′ 54′ Antonio Martínez López
Cristian Fernández Rodríguez
Francisco José Nicolás González
Francisco Javier Moreno Jiménez62′
Rubén Solano Sánchez
Pablo Morgado Blanco89′
54′ Aitor Arias García
Juan José Gracia Izquierdo
67′ José Carlos Gómez Martínez
Alfredo Pedraza Arias
Pedro Inglés Valero
Domingo Pujante Beltrán
62′ Brian Pallarés Blasco
Rubén Saiz Tevar79′

Przewaga drużyny La Nucía w posiadaniu piłki była ogromna (65 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespołowi nie udało się wygrać meczu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy Orihueli obejrzeli w meczu cztery żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy cztery żółte.

Drużyna Orihueli w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił jednego zawodnika.