Liga hiszpańska - 15. kolejka Segunda B: Levante II - Espanyol Barcelona II 0-2 (0-1)

W pojedynku 15. kolejki hiszpańskiej Segunda B, który rozegrany został 30 listopada, zespół Levante II przegrał z Espanyolem Barcelona II 0-2 (0-1). Starcie odbyło się na Ciudad Deportiva de Buñol - Campo 1 w Buñol.

15. kolejka Hiszpania - Segunda B
2019-11-30 17:00 | Stadion: Ciudad Deportiva de Buñol - Campo 1 | Arbiter: Álvaro Varón
Atlético Levante UD
RCD Espanyol Barcelona II
0
2
Carles Soria 4'
Ferran Jutglà 53'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 16 meczów zespół Levante II wygrał pięć razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Espanyolu Barcelona II w czwartej minucie spotkania, gdy Carles Soria zdobył pierwszą bramkę.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Espanyol Barcelona II: Marcowi Manchónowi w 39. i Carlesowi Sorii w 42. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Espanyolu Barcelona II.

W 47. minucie arbiter pokazał kartkę Giorgiemu Kochorashvilemu z jedenastki gospodarzy.

Drużyna Levante II ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gości, strzelając kolejnego gola. W 53. minucie wynik ustalił Ferran Jutglà.

Po chwili trener Levante II postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Cantero, a murawę opuścił Giorgi Kochorashvili. W 64. minucie Marc Manchón zastąpił Damię Sabatera. W 68. minucie Nacho Ruiz został zmieniony przez Daniego Sandovala, a za Artura Molinę wszedł na boisko Álex Blesa, co miało wzmocnić drużynę Levante II. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Kévina Soniego na Paua Martíneza.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Levante II: Ferniemu w 75. i Chumie w 76. minucie. A kibice Espanyolu Barcelona II nie mogli już doczekać się wprowadzenia Josimara Quintera. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Mohamed Ezzarfani. W 88. minucie arbiter ukarał kartką Adriána Lópeza, zawodnika gości.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Ricard Pujol Amat
68′ Ignacio Ruiz Lluch
Mohamed Ezzarfani83′
Jesús José Bernal Villarig
Iván Gil Calero
75′ Rubén Fernández Serrano
Ferran Jutlgà Blanc  53′
47′ 63′ Giorgi Kochorashvili
Marc Manchón Armans39′ 64′
81′ Arturo Molina Tornero
Nicolás Melamed Ribaudo
76′ Rafael González Rodríguez
Josimar Aldair Quintero Quintero83′
81′ Alejandro Blesa Pina
Damiá Sabater Tous64′
Isaac James Danzo Corbacho
Max Marcet Mayor
63′ Alejandro Cantero Sánchez
Pau Martínez Gil72′
68′ Daniel Sandoval Fernández

Piłkarze obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.