Liga hiszpańska - 14. kolejka Segunda División: Real Oviedo - UD Almería 0-0

1 listopada na Estadio Nuevo Carlos Tartiere odbył się pojedynek 14. kolejki hiszpańskiej Segunda División pomiędzy drużynami Oviedo i Almeríi. Mecz zakończył się remisem 0-0. Pojedynek obejrzało 11 389 widzów.

14. kolejka Hiszpania - Segunda División
2019-11-01 21:00 | Stadion: Estadio Nuevo Carlos Tartiere | Widzów: 11389 | Arbiter: D. Arcediano Monescillo
Real Oviedo
UD Almería
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 spotkań drużyna Almeríi wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 14. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Tejerę z Oviedo, a w 39. minucie José Laza z drużyny przeciwnej.

W 63. minucie Edgar Bárcenas został zastąpiony przez Saúla Berjóna. A kibice Almeríi nie mogli już doczekać się wprowadzenia Juana Munoza. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Ante Czorić.

W 67. minucie Omar Ramos został zmieniony przez Rikiego Rodrígueza, a za Javiego Fernándeza wszedł na boisko Alejandro Arribas, co miało wzmocnić jedenastkę Oviedo. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Darwina Núñeza na Sekou Gassamę oraz José Laza na Arvina Appiaha. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Almería: Ivánowi Balliu w 71. minucie i Valentínowi Vadzie w pierwszej minucie doliczonego czasu spotkania.

René Román Hinojo
74′ Javier Fernández Hernández
Jonathan Silva Vieira
67′ Julián Omar Ramos Suárez
Ante Czorić66′
Borja Sánchez Laborde
César de la Hoz López
Jaime Suárez Juesas
José Carlos Lazo Romero39′ 83′
14′ Sergio Tejera Rodríguez
Valentín Vada90′
Alfredo Ortuño Martínez
Darwin Gabriel Núñez Ribeiro80′
63′ Edgar Yoel Bárcenas Herrera
José Corpas Serna
Alfonso Herrero Peinador
Fernando Martínez Rubio
Lucas Ahijado Quintana
José Antonio Romera Navarro
74′ Alejandro Arribas
Gaspar Panadero Zamora
63′ Saúl Berjón Pérez
Radosav Petrović
Eduardo Cortina García
Arvin Appiah83′
67′ Ricardo Rodríguez Gil Carcedo
Sekou Gassama Cissokho80′
Ibrahima Baldé
Juan Munoz66′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Oviedo obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.